Produkto aprašymas

AEG montuojamą 7000 serijos skalbyklę-džiovyklę galima integruoti kartu su kitais prietaisais. Ji tyliai veikia ir visapusiškai pasirūpina plonų audinių drabužiais. Funkcija „DualSense“ pritaiko kiekvienai įkrovai temperatūrą ir būgno judesius bei išskalbia ir išdžiovina drabužius per vieną ciklą. Drabužius mažiau reikia valyti cheminiu būdu ir skalbti rankomis.

* Photos and videos shown in the gallery on the product page are for illustration only and may not exactly show this model.

Pagrindiniai privalumai

Skirtingiems audiniams optimizuotos nuostatos su „DualSense“

Technologija „DualSense“ automatiškai parenka ciklo nuostatas pagal esamas audinių rūšis. Drabužiai skalbiami ir džiovinami tinkamoje temperatūroje, o būgno judesiai optimizuojami. Kiekvienas drabužis išlaiko savo dydį ir formą. Viskas per vieną ciklą.

Individualiai pritaikyti ciklai su „ProSense Technology®“

„ProSense Technology®“ automatiškai pritaiko skalbimo ir džiovinimo trukmę pagal skalbinių kiekį. Tokiu būdu drabužiais optimaliai pasirūpinama taupant laiką, energiją ir vandenį. Užtikrinamas efektyviausias skalbimo ir džiovinimo procesas.

Kiekvienas rūbas atšviežinamas su garais

Garų programa atšviežina drabužius, dėl to jų nereikia skalbti. Į būgną įleidus garų, audiniai atpalaiduojami ir sumažinamos raukšlės, todėl lyginti reikia mažiau, o skalbiant rečiau drabužiai ilgiau išlaiko geresnę išvaizdą.

Išskalbkite ir išdžiovinkite drabužius vos per vieną valandą

Naudodami programą „NonStop 60min“, paruoškite drabužius dėvėti vos per vieną valandą. Mažus kiekius skalbinių galima greitai išskalbti ir išdžiovinti per vieną ciklą. Absoliutus patogumas ir jokio pavojaus priežiūrai.

Tyliai veikiantis prietaisas – jaukūs namai

Tyli skalbyklė-džiovyklė garantuoja mažą triukšmo lygį vykdant ciklą. Mažiau triukšmo - daugiau komforto namuose.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels