Produkto aprašymas

AEG montuojamą 7000 serijos skalbyklę-džiovyklę galima integruoti kartu su kitais prietaisais. Ji tyliai veikia ir visapusiškai pasirūpina plonų audinių drabužiais. Funkcija „DualSense“ pritaiko kiekvienai įkrovai temperatūrą ir būgno judesius bei išskalbia ir išdžiovina drabužius per vieną ciklą. Drabužius mažiau reikia valyti cheminiu būdu ir skalbti rankomis.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

AEG - Montuojama skalbyklė su džiovinimu - L8WBE68SI

Skirtingiems audiniams optimizuotos nuostatos su „DualSense“

Technologija „DualSense“ automatiškai parenka ciklo nuostatas pagal esamas audinių rūšis. Drabužiai skalbiami ir džiovinami tinkamoje temperatūroje, o būgno judesiai optimizuojami. Kiekvienas drabužis išlaiko savo dydį ir formą. Viskas per vieną ciklą.

AEG - Montuojama skalbyklė su džiovinimu - L8WBE68SI

Individualiai pritaikyti ciklai su „ProSense Technology®“

„ProSense Technology®“ automatiškai pritaiko skalbimo ir džiovinimo trukmę pagal skalbinių kiekį. Tokiu būdu drabužiais optimaliai pasirūpinama taupant laiką, energiją ir vandenį. Užtikrinamas efektyviausias skalbimo ir džiovinimo procesas.

AEG - Montuojama skalbyklė su džiovinimu - L8WBE68SI

Kiekvienas rūbas atšviežinamas su garais

Garų programa atšviežina drabužius, dėl to jų nereikia skalbti. Į būgną įleidus garų, audiniai atpalaiduojami ir sumažinamos raukšlės, todėl lyginti reikia mažiau, o skalbiant rečiau drabužiai ilgiau išlaiko geresnę išvaizdą.

AEG - Montuojama skalbyklė su džiovinimu - L8WBE68SI

Išskalbkite ir išdžiovinkite drabužius vos per vieną valandą

Naudodami programą „NonStop 60min“, paruoškite drabužius dėvėti vos per vieną valandą. Mažus kiekius skalbinių galima greitai išskalbti ir išdžiovinti per vieną ciklą. Absoliutus patogumas ir jokio pavojaus priežiūrai.

AEG - Montuojama skalbyklė su džiovinimu - L8WBE68SI

Tyliai veikiantis prietaisas – jaukūs namai

Tyli skalbyklė-džiovyklė garantuoja mažą triukšmo lygį vykdant ciklą. Mažiau triukšmo - daugiau komforto namuose.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Susidūrėte su problemomis?

Skaitykite pagalbinius straipsnius ir susisiekite su mumis norėdami greitai ir efektyviai išspręsti iškilusias problemas.

Garantija

Sveikiname Jus įsigijus „AEG“ prietaisą

Susisiekite

Norėdami užsisakyti mūsų paslaugas arba gauti atsakymus į visus Jus dominančius klausimus, susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu.

Naudokitės dar paprasčiau

Registruokite savo AEG prietaisą, o mes pagal jūsų pateiktą informaciją suteiksime jums prieigą prie vartotojo vadovų, informacijos apie pirkimą, garantiją bei užsakytas paslaugas - viskas po ranka. Sužinokite daugiau apie savo prietaisą prenumeruodami mūsų mokomuosius gidus, kuriuos atsiųsime tiesiai į jūsų el. pašto dėžutę.

Registruoti prietaisą