Produkto aprašymas

Šis kompaktiškas vyno šaldytuvas stilingas ir puikiai prisitaiko prie jūsų poreikių. Galite reguliuoti temperatūrą nuo 5 iki 20 laipsnių, o pats šaldytuvas nepriekaištingai dera su kita AEG kompaktinės serijos įranga.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

AEG - Vyno šaldytuvas - KWK884520M

Saugokite vyną tinkamoje temperatūroje

Su šiuo vyno šaldytuvu galite būti garantuoti, kad jūsų mėgstamiausias vynas saugomas tinkamai. Temperatūra gali būti reguliuojama nuo 5 iki 20 laipsnių, todėl galite sukurti idealias sąlygas bet kokiai vyno rūšiai.

AEG - Vyno šaldytuvas - KWK884520M

Šiame kompaktiškame šaldytuve sutalpinsite net iki 18 butelių

Sutalpinkite iki 18 butelių šiame kompaktiškame vyno šaldytuve. Specialus šaldytuvo dizainas užtikrina, kad net ir nedidelė įranga gali būti labai talpi ir naudinga.

AEG - Vyno šaldytuvas - KWK884520M

Pritaikoma įvairių butelių laikymo vieta

Šiame vyno šaldytuve galima laikyti skirtingo dydžio ir formos butelius, ar tai būtų šampanas, ar „Prosecco“ vynas. Dėl lankstaus dizaino tarp lentynų yra daugiau vietos, todėl vyną galima laikyti įvairiose padėtyse – nereikia keisti išdėstymo. Įvairiopa kolekcija bus atvėsinta.

Puikiai tinka virtuvėje

Šis vyno šaldytuvas pasižymi aptakia, vientisa apdaila. Be rankenų sukurtą šaldytuvą galima atidaryti lengvai paspaudus. Jis taip pat dera su kitais AEG prietaisais, todėl galima išlaikyti nepriekaištingą virtuvės išvaizdą.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Jau esate šio gaminio savininkas?

Užregistruokite gaminį, kad optimizuotumėte naudojimosi juo patirtį. Taip pat raskite reikiamos pagalbos, dalių bei priedų, spustelėję žemiau esančias nuorodas.

Užregistruoti gaminį Pagalba
raudonas audinys ore tamsiame fone