Produkto aprašymas

3000 Montuojama šaldytuvas, 81.9 cm .

* Photos and videos shown in the gallery on the product page are for illustration only and may not exactly show this model.

Pagrindiniai privalumai

Laikykite daug produktų vienu metu

Šaldytuvas „5000 OptiSpace“ suteikia daugybę maisto laikymo variantų su talpia erdve tarp lentynėlių. Stalčius lengva atkabinti ir vėl prikabinti, kad produktus būtų paprasta ir patogu laikyti.

Laikykite daug produktų vienu metu. Su „OptiSpace“

Šis naujoviškas šaldytuvas su „OptiSpace“ suteikia daugybę laikymo variantų ir talpią erdvę tarp lentynėlių. Stalčius lengva atkabinti ir vėl prikabinti, kad produktus būtų paprasta ir patogu laikyti.

Daržovių stalčiuje po stalviršiu galite laikyti įvairaus dydžio daržoves

Talpi ir universali laikymo vieta. Daržovių stalčiuje po stalviršiu galite patogiai laikyti skirtingos formos ir dydžio daržoves bei vaisius.

Patvaresnis ir stabilesnis. Su beskeveldriu stiklu

Siekiant optimalaus stabilumo ir patvarumo naudojant kasdien visos lentynėlės pagamintos iš beskeveldrio stiklo – geriausios medžiagos patikimumui užtikrinti.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Jau esate šio gaminio savininkas?

Užregistruokite gaminį, kad optimizuotumėte naudojimosi juo patirtį. Taip pat raskite reikiamos pagalbos, dalių bei priedų, spustelėję žemiau esančias nuorodas.

Užregistruoti gaminį Pagalba
raudonas audinys ore tamsiame fone