Produkto aprašymas

Šaldytuvas, pasižymintis optimalia produktų laikymo erdve.

* Photos and videos shown in the gallery on the product page are for illustration only and may not exactly show this model.

Pagrindiniai privalumai

Laikykite daug produktų vienu metu

Šaldytuvas „5000 OptiSpace“ suteikia daugybę maisto laikymo variantų su talpia erdve tarp lentynėlių. Stalčius lengva atkabinti ir vėl prikabinti, kad produktus būtų paprasta ir patogu laikyti.

Laikykite daug produktų vienu metu. Su „OptiSpace“

Šis naujoviškas šaldytuvas su „OptiSpace“ suteikia daugybę laikymo variantų ir talpią erdvę tarp lentynėlių. Stalčius lengva atkabinti ir vėl prikabinti, kad produktus būtų paprasta ir patogu laikyti.

Keturių žvaigždučių skyrius - šaldytuve esanti šaldymo erdvė

Saugiai šaldykite maistą šaldytuve. Keturių žvaigždučių šaldiklio skyriuje galima saugiai šaldyti šviežius maisto produktus iki -18 ºC temperatūros, netgi šaldytuve. Puikiai tinka veiksmingai šaldyti mažesnius produktų kiekius arba pusfabrikačius.

Vidinis elektroninis valdiklis. Tiksliam atvėsinimui

Su vidiniu elektroniniu valdikliu galite visiškai kontroliuoti maisto laikymo sąlygas. Šviesos diodų indikatoriai aiškiai rodo nustatytą temperatūrą, kad būtų patogu reguliuoti ir valdyti.

LED lemputės apšviečia kiekvieną kampelį

Viduje įmontuotos LED lemputės sukuria švelnią šviesą, kuri tolygiai apšviečia visą erdvę. Be to, LED lemputės yra mažesnės bei labiau taupančios elektros energiją už standartines – tvaresnis pasirinkimas.

Daržovių stalčiuje po stalviršiu galite laikyti įvairaus dydžio daržoves

Talpi ir universali laikymo vieta. Daržovių stalčiuje po stalviršiu galite patogiai laikyti skirtingos formos ir dydžio daržoves bei vaisius.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels