Produkto aprašymas

Dėl „Cooling 360°“ produktų tekstūra išsaugoma kiekviename aparato kampelyje. Dėl aplinkinės oro cirkuliacijos šaltas oras per angas paskirstomas į visus kampelius. Naujoviškoje nerūdijančiojo plieno galinėje sienelėje temperatūra greitai atkuriama kaskart atidarius dureles. Išlaikysite su meile atrinktų vaisių ir daržovių gardumą.

* Photos and videos shown in the gallery on the product page are for illustration only and may not exactly show this model.

Pagrindiniai privalumai

Kiekviename kampelyje. Kruopščiai vėsinama. Naudojant „Cooling 360°“

Šaldytuvas „Cooling 360°“ pasižymi pažangia oro cirkuliacija. Speciali sistema paskirsto vėsų orą į kiekvieną aparato kampelį. Kokybiškos konstrukcijos, nerūdijančiojo plieno aparato galinė dalis, kad atidarius dureles produktai būtų greičiau atvėsinami. Patikimai išsaugo tekstūrą.

Dėl „CustomFlex®“ šaldytuvo erdvė pritaikoma pagal individualius poreikius.

Gaminant šviežius ir skanius patiekalus, labai svarbu, kad šviežūs ingredientai būtų lengvai pasiekiami. Dėl „CustomFlex®“ šaldytuvo erdvę galima sutvarkyti kaip tik širdis geidžia. Greitai pertvarkykite lentynėles pakeisdami jų išdėstymą ir tokiu būdu be vargo padidinkite laikymo erdvę. Šaldytuvas, kuris „prisitaiko“ pagal individualius poreikius.

„Extra Chill“ stalčius. Ilgiau išlaikomas produktų šviežumas.

Mėgstami sūriai ir mėsa ilgiau išliks šviežūs laikant juos „Extra Chill“ stalčiuje. Šioje zonoje palikoma žemesnė temperatūra nei likusiame šaldytuvo plote.

Dešimt metų be jokių rūpesčių

Dešimties metų garantija kompresoriui - užtikrina maksimalią ramybę. Garantija taikoma visiems darbams, dalims bei transportavimui, kurie susiję su kompresoriaus gedimu.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels