Produkto aprašymas

Kaskart kepdami išgaukite patį geriausią skonį ir tekstūrą. Pradžioje pasirinkite patiekalą ir norimą rezultatą. Daugiau nereikės spėlioti, kada keptuvė ar aliejus pasieks tinkamą temperatūrą bei keisti karščio nustatymų. Naudojant indukcinę kaitlentę „SenseFry®“ puikus skonis bus garantuotas.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Puikūs rezultatai be spėlionių, naudojant „SenseFry®“

Pasirinkite patiekalą ir norimą rezultatą indukcinės kaitlentės „SenseFry®“ išmaniajame lietimui jautriame ekrane. Technologija palaiko vienodą karštį, kad būtų užtiktrinti geriausi kepimo rezultatai. Daugiau nereikės spėlioti, kada prikaistuvis pasieks tinkamą temperatūrą bei keisti kaitinimo nustatymų.

AEG - Indukcinė kaitlentė - IAE74841FB

Lietimui jautrus ekranas - visiškai gaminimo kontrolei

Spalvotas lietimui jautrus ekranas leidžia visiškai kontrolioti kaitlentę. Stebėkite kiekvienos kaitvietės nuostatas ir jeigu reikia jas pakeiskite. Tai intuityvus būdas valdyti maisto gaminimo procesą – tereikia paliesti.

AEG - Indukcinė kaitlentė - IAE74841FB

„Bridge“ funkcija - lanksčiam gaminimui

Kiekvieną kartą gamindami, galite pasirinkti geriausią kaitvietės nustatymą arba tinkamiausią prikaistuvį. Išmanioji sujungimo funkcija „Bridge“ - leidžia valdyti dvi kaitvietes lyg vieną didelę arba dvi atskiras kaitvietes.

AEG - Indukcinė kaitlentė - IAE74841FB

Prisitaikantis paviršius kiekvienam prikaistuviui

Indukcinė kaitlentė „MaxiSense®“ pritaiko kaitvietes prie jūsų prikaistuvių dydžio. Tai reiškia, kad kiekviena zona nustato jūsų naudojamų prikaistuvių dydžius ir formas bei nedelsdama šildo, kad tiksliai atitiktų jų pagrindus. Taigi jūs turite visišką valdymą, o kaitlentė reaguoja taip, kaip jums reikia.

AEG - Indukcinė kaitlentė - IAE74841FB

Kiekviena kaitvietė kontroliuojama individualiai

Kai kaitvietė naudojama, jos laikmatį galima greitai ir patogiai pasiekti lietimui jautriame ekrane. Nereikia perjunginėti meniu ar kitų kaitviečių. Kadangi kiekvienam patiekalui atskirai galima tiksliai nustatyti laiką, garantuojama absoliuti maisto gaminimo proceso kontrolė.

Priedai

Kiti gaminiai

AEG - Indukcinė kaitlentė - HK634150XB
Mišri kaitlentė 60 cm
  • Indukcinės ir elektrinės kaitlentės derinys
  • Tiksli šiluma nepriekaištingiems rezultatams pasiekti
  • Taupykite laiką, efektyviai naudodami galią
  • Įsimena maisto gaminimo pristabdymo momentą
  • Maksimali galia būtent tada, kai jos reikia

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Susidūrėte su problemomis?

Skaitykite pagalbinius straipsnius ir susisiekite su mumis norėdami greitai ir efektyviai išspręsti iškilusias problemas.

Garantija

Sveikiname Jus įsigijus „AEG“ prietaisą

Susisiekite

Norėdami užsisakyti mūsų paslaugas arba gauti atsakymus į visus Jus dominančius klausimus, susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu.

Naudokitės dar paprasčiau

Registruokite savo AEG prietaisą, o mes pagal jūsų pateiktą informaciją suteiksime jums prieigą prie vartotojo vadovų, informacijos apie pirkimą, garantiją bei užsakytas paslaugas - viskas po ranka. Sužinokite daugiau apie savo prietaisą prenumeruodami mūsų mokomuosius gidus, kuriuos atsiųsime tiesiai į jūsų el. pašto dėžutę.

Registruoti prietaisą