Produkto aprašymas

„ComboHob MultiBridge“ – tai meistriškai suprojektuota galingos indukcinės kaitlentės ir garų rinktuvo kombinacija. Projektuojant virtuvę nebereikės spręsti galvosūkio, kur montuoti garų rinktuvą. Naudodami patogią hibridinę kaitlentę, patirkite projektavimo laisvę.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Su „ComboHob“ - maisto ruošimas ir garų ištraukimas viename

„ComboHob“ – tai garų rinktuvo ir galingos indukcinės kaitlentės derinys. Suteikia neribotas galimybes naujai projektuojant virtuvę. Visapusiškas patogumas ir moderni minimalistinė išvaizda.

Su „Hob2Hood“ - garai surenkami automatiškai

„Hob2Hood“ technologija suteikia galimybę automatiškai ištraukti garus ruošiant maistą. Jeigu padidinsite arba sumažinsite kaitlentės temperatūrą, atitinkamai bus sureguliuota ir garų rinktuvo galia - visą dėmesį galėsite sutelkti maisto ruošimui.

Su „MultiBridge“ - vienu kartu pagaminkite daugiau

Naudodami „MultiBridge“ funkciją leiskite skoniui užimti pirmą vietą. Pajuskite, kaip puikiai paskirstomas karštis, automatiškai reguliuojama reikiama galia ir tolygiai kaitinami didesni prikaistuviai ar „Plancha“ griliai. Perkelkite maisto ruošimą į naują lygį.

Paprasta priežiūra - lengvas valymas

„ComboHob“ viduryje esančias gartraukio groteles galima visiškai išimti. Taip galima pasiekti viduje įtaisytą aliumininį riebalų filtrą ir didelio našumo kvapų filtrą. Lengva priežiūra ir visuomet puikus našumas.

Temperatūra ir garų rinktuvas, valdomi vos palietus

Indukcinės kaitlentės „DirectTouch“ valdikliais galima tikslai reguliuoti temperatūros ir garų rinktuvo nuostatas. Kiekvienos „ComboHob“ kaitvietės galia reguliuojama atskiru valdikliu. Gerai matomos ir lengvai keičiamos karščio ir garų rinktuvo nuostatos.

Priedai

Kiti gaminiai

AEG - Kombinuota kaitlentė - IDE84243IB
Indukcinė kaitlentė su garų rinktuvu 83 cm „Hob2Hood®“
  • Virtuvės projektavimas pagal jūsų norus
  • Su „ComboHob“ - maisto ruošimas ir garų ištraukimas viename
  • Su „Hob2Hood“ - garai surenkami automatiškai
  • Sujunkite kaitvietes su „Bridge“ funkcija
  • Paprasta priežiūra - lengvas valymas

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Susidūrėte su problemomis?

Skaitykite pagalbinius straipsnius ir susisiekite su mumis norėdami greitai ir efektyviai išspręsti iškilusias problemas.

Garantija

Sveikiname Jus įsigijus „AEG“ prietaisą

Susisiekite

Norėdami užsisakyti mūsų paslaugas arba gauti atsakymus į visus Jus dominančius klausimus, susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu.

Naudokitės dar paprasčiau

Registruokite savo AEG prietaisą, o mes pagal jūsų pateiktą informaciją suteiksime jums prieigą prie vartotojo vadovų, informacijos apie pirkimą, garantiją bei užsakytas paslaugas - viskas po ranka. Sužinokite daugiau apie savo prietaisą prenumeruodami mūsų mokomuosius gidus, kuriuos atsiųsime tiesiai į jūsų el. pašto dėžutę.

Registruoti prietaisą