Produkto aprašymas

Indukcinė kaitlentė įkaista kur kas greičiau nei kitos. Kaitrą reguliuoti taip paprasta, kad lengvai paruošite įmantriausius ir sudėtingiausius patiekalus.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

AEG - Elektrinė viryklė - CIB6442BBM

Indukcinė kaitlentė. Vėsesnis paviršius saugesnei virtuvei.

Išmanioji indukcinės kaitlentės technologija kaitina tik indus ir juose esantį maistą – nieko kito. Paviršius aplink indą lieka vėsus. Tad jei netyčia paliesite kaitlentę šalia kaitinamų indų, pirštų nenusideginsite.

AEG - Elektrinė viryklė - CIB6442BBM

Maisto gaminimas keliais lygiais. Vienu metu gaminkite daugiau

Mūsų orkaitės papildomas kaitinamasis žiedas užtikrina tolygų patiekalų ruošimą, net jei vienu metu gaminsite valgį dviejuose skarduose.

LED laikmatis – tiksli maisto ruošimo proceso kontrolė

Šioje viryklėje įrengtas LED laikmatis padės valdyti maisto gaminimo procesą. Laikmatis praneš, kad gaminimo laikas artėja prie pabaigos, o jūs spręsite, ar valgį gaminti truputį ilgiau, sumažinus karštį, ar laikas baigti.

AEG - Elektrinė viryklė - CIB6442BBM

„Hob2Hood“. Jūsų virtuvės pagalbininkas

„Hob2Hood“ yra belaidis kaitlentės ir gartraukio ryšys, lengvai reguliuojantis ištraukimo ventiliatorių pagal maisto gaminimo temperatūrą. Akimirksniu reaguojanti ši funkcija užtikrina, kad virtuvėje nuolat turėtumėte papildomą pagalbininką.

AEG - Elektrinė viryklė - CIB6442BBM

Ištraukite ir užfiksuokite. Ištraukiamieji bėgeliai

Naudodamiesi visiškai ištraukiamais bėgeliais patogiau pasieksite orkaitėje ruošiamus patiekalus. Ant bėgelių esančios lentynėlės visiškai išsitraukia ir užsifiksuoja vietoje, tad turite laisvas rankas vartymui arba gardinant prieskoniais.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels