Produkto aprašymas

Maistą iškepinkite tobulai. Kaskart. Naudodami BBQ lentynėlę bet kada galėsite mėgautis iki 93 % tolygiau iškeptu maistu.*
*Remiantis vidinių bandymų, kurių metu buvo palygintas maisto apkepinimo tolygumas naudojant sukamuosius iešmelius ir jų nenaudojant, rezultatais.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

BBQ lentynėlės iešmeliai. Sultingi ir traškūs kepiniai ant iešmelių. Tolygiai iškepta.

Lengvai pasikepkite tobulo skonio kepinių ant BBQ lentynėlės. Tiesiog įdėkite penkis iešmelius į orkaitę, pasirinkite atitinkamą funkciją ir iešmeliai su mėsos ir daržovių vėriniais automatiškai suksis. Paruošite gardžiai traškų ir tolygiai apkeptą maistą.

Maisto gaminimas keliais lygiais. Vienu metu gaminkite daugiau

Mūsų orkaitės papildomas kaitinamasis žiedas užtikrina tolygų patiekalų ruošimą, net jei vienu metu gaminsite valgį dviejuose skarduose.

LED laikmatis – tiksli maisto ruošimo proceso kontrolė

Šioje viryklėje įrengtas LED laikmatis padės valdyti maisto gaminimo procesą. Laikmatis praneš, kad gaminimo laikas artėja prie pabaigos, o jūs spręsite, ar valgį gaminti truputį ilgiau, sumažinus karštį, ar laikas baigti.

Ištraukite ir užfiksuokite. Ištraukiamieji bėgeliai

Naudodamiesi visiškai ištraukiamais bėgeliais patogiau pasieksite orkaitėje ruošiamus patiekalus. Ant bėgelių esančios lentynėlės visiškai išsitraukia ir užsifiksuoja vietoje, tad turite laisvas rankas vartymui arba gardinant prieskoniais.

Elektrinė kaitlentė. Greita ir veiksminga.

Stiklo keramikos Elektrotint kaitlentė  yra veiksminga ir ją paprasta valyti.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels