Produkto aprašymas

„6000 Hob2Hood®“ gartraukis belaidžiu ryšiu susijungia su kaitlente. Įjungus kaitlentę įsijungia šviesos, o ventiliatoriaus greitis reguliuojamas pagal kaitlentės kaitrą. Mėgaukitės gaivia virtuve kiekvieną kartą, kai ruošiate maistą.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Automatiškai valdomas garų rinktuvas

Garų rinktuve integruota naudinga funkcija „Hob2Hood“, kuri automatiškai valdo prietaiso veikimą ir apšvietimą. Palikite „Hob2Hood“ reguliuoti ventiliatorių, o jūs sutelkite dėmesį į tinkamą savo patiekalo paruošimą. Norėdami patys reguliuoti ventiliatoriaus galią, tai visuomet galite daryti su patogiais rankiniais valdikliais / simboliais ant garų rinktuvo korpuso bei kaitlentėje. Dujinėse kaitlentėse, palaikančiose „Hob2Hood“ funkciją, garų rinktuvo įjungimas galimas per kaitlentėje esančius valdymo simbolius.

Švarus oras. Greičiau.

Šis gartraukis greitai pašalina maisto ruošimo garus iš virtuvės. Tuo pasirūpina veiksmingas ir galingas gartraukio variklis.

„LEDlights“ rafinuotesniam maisto gaminimui

Mūsų „LEDlights“ naudoja gerokai mažiau energijos už kitokį apšvietimą ir veikia daug ilgiau. Be to, tai yra profesionalus apšvietimas, kad gaminant maistą viskas puikiai matytųsi.

Naudokitės patvariu apšvietimu

Naudokitės LED apšvietimo privalumais. Šviesi ir ryški šviesa virš kaitlentės palengvina maisto ruošimą, o LED lemputės yra ilgaamžės ir labai taupios.

Puikiai dera dizainas ir diskretiškumas

Efektyvus, gerai veikiantis riebalų filtras, apdairiai paslėptas už aptakaus, nerūdijančiojo plieno dangtelio. Filtrą ir dangtelį galima plauti, o tai padeda išlaikyti jų našumą.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels