Produkto aprašymas

„ComboHob MultiBridge“ – tai meistriškai suprojektuota galingos indukcinės kaitlentės ir garų rinktuvo kombinacija. Projektuojant virtuvę nebereikės spręsti galvosūkio, kur montuoti garų rinktuvą. Naudodami patogią hibridinę kaitlentę, patirkite projektavimo laisvę.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

AEG - Kombinuota kaitlentė su gartraukiu - IDK84453IB

Su „ComboHob“ - maisto ruošimas ir garų ištraukimas viename

„ComboHob“ – tai garų rinktuvo ir galingos indukcinės kaitlentės derinys. Suteikia neribotas galimybes naujai projektuojant virtuvę. Visapusiškas patogumas ir moderni minimalistinė išvaizda.

AEG - Kombinuota kaitlentė su gartraukiu - IDK84453IB

Su „Hob2Hood“ - garai surenkami automatiškai

„Hob2Hood“ technologija suteikia galimybę automatiškai ištraukti garus ruošiant maistą. Jeigu padidinsite arba sumažinsite kaitlentės temperatūrą, atitinkamai bus sureguliuota ir garų rinktuvo galia - visą dėmesį galėsite sutelkti maisto ruošimui.

AEG - Kombinuota kaitlentė su gartraukiu - IDK84453IB

Su „MultiBridge“ - vienu kartu pagaminkite daugiau

Naudodami „MultiBridge“ funkciją leiskite skoniui užimti pirmą vietą. Pajuskite, kaip puikiai paskirstomas karštis, automatiškai reguliuojama reikiama galia ir tolygiai kaitinami didesni prikaistuviai ar „Plancha“ griliai. Perkelkite maisto ruošimą į naują lygį.

AEG - Kombinuota kaitlentė su gartraukiu - IDK84453IB

Paprasta priežiūra - lengvas valymas

„ComboHob“ viduryje esančias gartraukio groteles galima visiškai išimti. Taip galima pasiekti viduje įtaisytą aliumininį riebalų filtrą ir didelio našumo kvapų filtrą. Lengva priežiūra ir visuomet puikus našumas.

AEG - Kombinuota kaitlentė su gartraukiu - IDK84453IB

Temperatūra ir garų rinktuvas, valdomi vos palietus

Indukcinės kaitlentės „DirectTouch“ valdikliais galima tikslai reguliuoti temperatūros ir garų rinktuvo nuostatas. Kiekvienos „ComboHob“ kaitvietės galia reguliuojama atskiru valdikliu. Gerai matomos ir lengvai keičiamos karščio ir garų rinktuvo nuostatos.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Jau esate šio gaminio savininkas?

Užregistruokite gaminį, kad optimizuotumėte naudojimosi juo patirtį. Taip pat raskite reikiamos pagalbos, dalių bei priedų, spustelėję žemiau esančias nuorodas.

Užregistruoti gaminį Pagalba
raudonas audinys ore tamsiame fone