Produkto aprašymas

Jei įdėsite šiek tiek pastangų ir įtaisysite mūsų mikroplastiko filtrą, sumažinsite mikroplastiko plaušelių kiekį, patenkantį į nuotekas, susidarančias skalbiant sintetinius drabužius.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

AEG - Vandens filtras - A9WHMIC1

Sugaukite 90 % nuo sintetinių drabužių atsiskyrusių mikroplastiko plaušelių, kurių dydis >45 mikronai*

Naudodami mūsų mikroplastiko filtrą, galite padėti išvengti mikroplastiko plaušelių, atsiskiriančių skalbiant sintetinius drabužius, patekimo į nuotekas.

*Filtravimo geba išmatuota naudojant vidinį bandymų metodą su polimedvilnės ir poliesterio mišinio medžiagomis, pasirinkus 40 °C sintetinių audinių skalbimo ciklą.

AEG - Vandens filtras - A9WHMIC1

Turi būti patikimai sumontuotas ant sienos.

Pridedami varžtai, kuriais mikroplastiko filtrą patikimai sumontuosite ant sienos greta skalbimo mašinos. Nereikia jungti į elektros tinklą, nes veikia dėl vandens spaudimo.

AEG - Vandens filtras - A9WHMIC1

Dera su jūsų skalbimo įpročiais

Prireikus išvalyti mikroplastiko filtrą, įsižiebia indikatorius. Jei valymo indikatorius įsižiebia per skalbimo ciklą, galite pirmiausia pabaigti skalbti, o mikroplastiko filtrą išvalyti prieš kitą skalbimą.*

*Kai indikatorius parodo, kad mikroplastiko filtrą reikia išvalyti, filtras apeinamas ir mikroplastiko plaušeliai nebefiltruojami.

AEG - Vandens filtras - A9WHMIC1

Reguliariai valomas filtras veikia efektyviausiai

Reguliariai valomas mikroplastiko filtras veiks efektyviausiai tol, kol ateis laikas pakeisti kasetę. Pridedamas valymo šepetėlis. Surinktus mikroplastiko plaušelius išmeskite į tinkamą konteinerį.

AEG - Vandens filtras - A9WHMIC1

Mažiausiai 50 % viso mikroplastiko filtre esančio plastiko yra perdirbtas

Mažiausiai 50 % viso mikroplastiko filtre esančio plastiko yra iš perdirbtų šaltinių.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Jau esate šio gaminio savininkas?

Užregistruokite gaminį, kad optimizuotumėte naudojimosi juo patirtį. Taip pat raskite reikiamos pagalbos, dalių bei priedų, spustelėję žemiau esančias nuorodas.

Užregistruoti gaminį
raudonas audinys ore tamsiame fone