Šiame tinklalapyje naudojami slapukai. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų tvarkymo nuostatų, Jūs sutinkate, su slapukų naudojimu.

Norėdami sužinoti daugiau, susipažinkite su mūsų slapukų naudojimo politika.
Atgal į visi straipsniai

2014.03.19 - Naujienos ir straipsniai

Daugiausiai energijos sutaupanti skalbyklė-džiovyklė rinkoje

Energijos naudojimo veiksmingumas ne tik sutaupo pinigų, mokamų už elektrą ir vandenį, bet taip pat taupo ir laiką, pastangas bei išlaidas. „ÖKOKombi Plus“ skalbyklė-džiovyklė atsižvelgia į viską, kad geriau valdytų didėjančius aplinkos poreikius. Dėl išmanios technologijos ir novatoriškų funkcijų derinio „ÖKOKombi Plus“ tampa labiausiai energiją taupančia skalbykle-džiovykle rinkoje.
Didesnis našumas

Mūsų naujausias išradimas – „OptiSense“ technologija – valdo energijos ir vandens lygį, o specialūs jutikliai aplink būgną apskaičiuoja skalbinių svorį ir plovimo trukmę, kad užtikrintų tinkamą energijos kiekį geriausiam rezultatui pasiekti. Tokiu būdu sunaudojama mažiau išteklių ir sutaupoma vandens bei elektros.

 

Geresnis veikimas

„ÖKOInverter“ variklio bešepetė technologija užtikrina sklandų sukimąsi, kad būtų sunaudotas mažiausias energijos kiekis. Šilumos siurblio technologija sutaupo iki 40 proc. energijos (palyginti su tradicinėmis džiovyklėmis), o džiovinimo ciklo metu nebereikia vandens. „ÖKOKombi Plus“ skalbyklė-džiovyklė oru džiovina skalbinius, o „OptiSense“ technologija suteikia galimybę pasirinkti sausumo lygį pagal tai, ar norėsite lyginti skalbinius, ar ciklo pabaigoje iš karto juos dėsite į spintą.

Atgal į visi straipsniai
Neseniai domėtasi šiais gaminiais ()
 

Siųsti draugui

Siųsti kitiems draugams

Peržiūrėti el. laišką Sveiki, manome, kad tai jus turėtų sudominti

Uždaryti
 

Pasirinkite, kur dalytis šiuo

Uždaryti
 
 
Uždaryti
 

Pasirinkite, kur dalytis šiuo

Uždaryti