Šiame tinklalapyje naudojami slapukai. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų tvarkymo nuostatų, Jūs sutinkate, su slapukų naudojimu.

Norėdami sužinoti daugiau, susipažinkite su mūsų slapukų naudojimo politika.
Atgal į visi straipsniai

2014.03.19 - Naujienos ir straipsniai

„ProClean“ – geriausia labiausiai priežiūros reikalaujančių stiklinių indų priežiūra

Išmaniosios technologijos ir funkcijų derinys užtikrina, kad „ProClean“ indaplovių linija geriausiai pasirūpins jūsų stikliniais indais. „ProClean“ užtikrina, kad labiausiai priežiūros reikalaujantys indai – nuo bokalų iki šampano taurių – bus saugiai prižiūrimi ir švelniai išplauti ciklo metu.

Saugu ir patikima

 

Dabar galite plauti mėgstamiausius stiklinius indus indaplovėje. Guminiai „SoftSpikes“ smaigai atsargiai laiko vyno taurių viršų, o „SoftGrip“ prispaudžia kotelius, kad ciklo metu taurės būtų saugiau išplautos. Specialus alaus bokalų laikiklis apatiniame krepšelyje užtikrina, kad netgi aukščiausi bokalai bus idealiai išplauti. Specialios puodelių lentynos, talpinančios tiek „Espresso“ kavos puodelius, tiek arbatos puodelius, ir sulankstomi stiklo rėmai padeda stabiliai pritvirtinti indus ir mėgautis didesniu lankstumu.

Ypač švelnus plovimas

 

Neužmiršdama švelnios priežiūros, mūsų speciali stiklo plovimo programa apsaugo stiklinius indus nuo įbrėžimų ir įskilimų. Ciklo metu plaunama 45 °C, skalaujama 60 °C temperatūroje ir naudojamas švelnesnis aušinimo procesas, kad stiklinės nenukentėtų nuo temperatūrų pokyčio. Be to, palydovinė purškimo ašis užtikrina aukštesnės kokybės plovimą, kurio metu visiškai išplaunamas ir išskalaujamas kiekvienas indas.

Atgal į visi straipsniai
Neseniai domėtasi šiais gaminiais ()
 

Siųsti draugui

Siųsti kitiems draugams

Peržiūrėti el. laišką Sveiki, manome, kad tai jus turėtų sudominti

Uždaryti
 

Pasirinkite, kur dalytis šiuo

Uždaryti
 
 
Uždaryti
 

Pasirinkite, kur dalytis šiuo

Uždaryti