Šiame tinklalapyje naudojami slapukai. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų tvarkymo nuostatų, Jūs sutinkate, su slapukų naudojimu.

Norėdami sužinoti daugiau, susipažinkite su mūsų slapukų naudojimo politika.
Atgal į visi straipsniai

2014.03.19 - Naujienos ir straipsniai

„ProClean“ - Aukštesnės kokybės plovimas kiekvieno plovimo ciklo metu

Naujojoje „ProClean“ indaplovių linijoje derinamas išmanumas ir patogumas, padedantis pasiekti aukščiausios kokybės plovimo rezultatų kiekvieno plovimo metu. Kadangi mašinoje įdiegtas patobulintas purškimo mechanizmas ir pritaikomi plovimo ciklai, galite būti tikri, kad net labiausiai priežiūros reikalaujančios taurės bus saugiai išplautos ir spindinčiai švarios.

 

Išskirtinė purškimo kokybė


Nuolat siekdama naujovių, AEG tradicinę purškimo ašį pakeitė dinamiška purškimo sistema, kuri pasiekia net sunkiausiai prieinamas vietas. Palydovinė purškimo ašis naudoja dvigubo sukimosi judesį, kuris nuolat keičia vandens purškimo kampą ir veikia kartu su lubų ir viršutinio krepšelio purškimo ašimis, puikiai plaudamas visuose penkiuose lygiuose.


Atsisiųsti vaizdo medžiagą: MP4 formatas

 

Lankstus veiksmingas valymas


„ProClean“ indaplovės turi sprendimą visiems plovimo poreikiams – galima rinktis iš plataus plovimo ciklų asortimento (nuo švelnaus iki intensyvaus). Specialiai sukurtas „ProZone“ plovimo ciklas „du viename“ su išskirtine „FlowControl“ funkcija vienu metu plauna indus dviem intensyvumo lygiais. Valdant kiekvienos purškimo ašies temperatūrą ir slėgį, labiausiai priežiūros reikalaujantys stikliniai indai gali būti išplauti tuo pačiu metu kaip ir purviniausi indai bei keptuvės.

 

Atgal į visi straipsniai
Neseniai domėtasi šiais gaminiais ()
 

Siųsti draugui

Siųsti kitiems draugams

Peržiūrėti el. laišką Sveiki, manome, kad tai jus turėtų sudominti

Uždaryti
 

Pasirinkite, kur dalytis šiuo

Uždaryti
 
 
Uždaryti
 

Pasirinkite, kur dalytis šiuo

Uždaryti