Šiame tinklalapyje naudojami slapukai. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų tvarkymo nuostatų, Jūs sutinkate, su slapukų naudojimu.

Norėdami sužinoti daugiau, susipažinkite su mūsų slapukų naudojimo politika.
Atgal į visi straipsniai

2014.01.07 - Naujienos ir straipsniai

Kaip gartraukiai pagerina aplinką?

Gaivesnis oras, maloniam gaminimui

Dėl AEG gartraukių valgio gaminimas taps malonumu. Mūsų gartraukiai, pasižymintys didele oro ištraukimo galia, tyliu veikimu ir elegantišku dizainu, praleidžia orą pro specialius filtrus tinkamu greičiu ir taip pašalina riebalus bei maisto daleles.

Apdovanojimus pelniusiuose AEG gartraukiuose įmontuoti specialūs riebalų ir medžio anglių filtrai. Jie neleidžia garams ir kvapams pasklisti po virtuvę. Jei norite užtikrinti švarią virtuvės aplinką, turite pasirinkti tinkamą gartraukį su puikia filtrų sistema.

 

Filtrų veikimas

Riebalų filtrai neleidžia riebalams ir dulkėms nusėsti ant virtuvės paviršių, todėl virtuvėje užtikrinama švara ir ją lengviau valyti. AEG gartraukiai turi daugiasluoksnius riebalų filtrus, kurie surenka riebalų ir purvo daleles bei jas sulaiko. Ilgaamžio nerūdijančio plieno ir aliuminio riebalų filtrai ypač veiksmingi. Juos galima plauti indaplovėje. Keičiami vienkartiniai popieriniai filtrai taip pat veiksmingai sugeria nepageidaujamas daleles.

  •  

Medžio anglies filtrai apsaugo nuo nemalonių kvapų Jūsų virtuvę bei drabužius. Veikliosios juose esančios granulės sudaro itin mažyčių kanalų tinklą, pro kurį praeina oras ir sugeriami nepageidaujami kvapai. Plaunamų medžio anglies filtrų sudėtyje yra poliuretano putų, kurios pailgina jų funkcionavimo trukmę iki 3 metų. Vienkartiniai medžio anglies filtrai taip pat puikiai sugeria nemalonius kvapus. Keičiamus medžio anglies ir riebalų filtrus galima užsisakyti AEG atstovybėse..

  •  

Puikiai tinka Jūsų virtuvei

Išskirtinio dizaino ir veikimo AEG gartraukiai padeda valyti orą ir išlaikyti švarią virtuvę. Iš mūsų asortimento tikrai išsirinkite Jums labiausiai tinkantį gartraukį.

Atgal į visi straipsniai
Neseniai domėtasi šiais gaminiais ()
 

Siųsti draugui

Siųsti kitiems draugams

Peržiūrėti el. laišką Sveiki, manome, kad tai jus turėtų sudominti

Uždaryti
 

Pasirinkite, kur dalytis šiuo

Uždaryti
 
 
Uždaryti
 

Pasirinkite, kur dalytis šiuo

Uždaryti