Šiame tinklalapyje naudojami slapukai. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų tvarkymo nuostatų, Jūs sutinkate, su slapukų naudojimu.

Norėdami sužinoti daugiau, susipažinkite su mūsų slapukų naudojimo politika.
Atgal į visi straipsniai

2014.03.19 - Naujienos ir straipsniai

Visiškas plovimas ir priežiūra vienoje mašinoje

Nuo tada, kai 1958 m. pasaulyje pasirodė pirmoji automatinė skalbyklė „Lavamat“, AEG ir toliau kūrė naujus novatoriškus būdus išskirtinei šiandienos ir ateityje pasirodysiančių labiausiai priežiūros reikalaujančių audinių priežiūrai. Mes išradome šilumos siurblio džiovinimo technologiją, kuri dabar labiausiai prisideda prie visų modernių džiovyklių energijos naudojimo veiksmingumo. Naujovių diegimas ne visada reiškia ko nors naujo išradimą nuo pat pradžių, tačiau tai yra panaudojamas to, ką jau turite, skirtingu būdu – toks būtent buvo mūsų požiūris kuriant „ÖKOKombi Plus“ skalbyklę-džiovyklę . Įdiegdami šilumos siurblį skalbyklėje-džiovyklėje „ÖKOKombi Plus“, sukūrėme išskirtinį įrenginį, kuriame suderinama išmanioji technologija ir dizainas, kad kiekvieną kartą skalbtumėte ir džiovintumėte be priekaištų.
„Woolmark“ aukso diplomas

Aukso diplomas patvirtina geriausią priežiūrą, o „ÖKOKombi Plus“ skalbyklės-džiovyklės specialus „Woolmark“ aukso ciklas saugiai plauna ir džiovina net ir labiausiai priežiūros reikalaujančius audinius, įskaitant ir tuos, kuriuos galima plauti tik rankomis. Diplomą suteikė ne pelno siekianti bendrovė „Australian Wool Innovation“, kuri priklauso daugiau nei 29 000 vilnos gamintojų ir kuriai priklauso „Woolmark“ prekės ženklas, o jos tikslas yra užtikrinti pačią geriausią vilnos priežiūrą.

 

Išmani, švelni priežiūra

Siekiant užtikrinti pajėgumą, priežiūrą ir veiksmingumą, „ÖKOInverter“ variklio bešepetėje technologijoje suderinamos išmaniosios programos vandens kiekiui ir energijos sunaudojimui sumažinti, kad „ÖKOKombi Plus“ taptų labiausiai energiją taupančia skalbykle-džiovykle visoje rinkoje. Garų technologija atgaivina audinį. Drėgmės jutikliai aplink būgną nustato skalbinių sausumą. Ypač didelis perforuotas būgnas užtikrina lygesnį džiovinimo ciklą reguliuojant oro srautą, padedantį sumažinti skalbinių glamžymąsi.

Atgal į visi straipsniai
Neseniai domėtasi šiais gaminiais ()
 

Siųsti draugui

Siųsti kitiems draugams

Peržiūrėti el. laišką Sveiki, manome, kad tai jus turėtų sudominti

Uždaryti
 

Pasirinkite, kur dalytis šiuo

Uždaryti
 
 
Uždaryti
 

Pasirinkite, kur dalytis šiuo

Uždaryti