Šiame tinklalapyje naudojami slapukai. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų tvarkymo nuostatų, Jūs sutinkate, su slapukų naudojimu.

Norėdami sužinoti daugiau, susipažinkite su mūsų slapukų naudojimo politika.

Vandenį taupanti „PROCLEAN™“ indaplovė

PROCLEAN™

Su „PROCLEAN™“ indais pasirūpinsite kaip tikri profesionalai

Su „ProClean“ indai vėl spindės

Kurkite kulinarijos šedevrus ir juos patiekite itin švariuose induose. Kad indai spindėtų, o stalo įrankiai būtų ypač švarūs, reikia indaplovės, kuri susidorotų su bet kokiais nešvarumais. „ProClean™“ indaplovėse iš „Neue Kollektion“ išplauti indai tiesiog spindi švara. Be to, jos labai talpios, o veikia ypač tyliai.


Blizginimo funkcijos

AEG indaplovėse galima plauti gana daug įvairaus dydžio ir skirtingo nešvarumo lygio indų. „ProClean™“ serijos indaplovės pasižymi pažangia „Sensorlogic“ funkcija. Jose esantys du jutikliai įvertina indų dydį ir kiekį bei jų nešvarumo lygį, o tada parenka reikiamą programą.


Lengva valyti, suvartojama perpus mažiau vandens

Mėgaukitės puikiais naujosios indaplovės su „WaterSave“ sistema plovimo rezultatais. Be to, palyginti su įprastomis indaplovėmis, ji suvartoja perpus mažiau vandens. AEG visuomet yra vienu žingsniu priekyje. Dabar ji rinkai pristato ir labiausiai vandenį tausojančią indaplovę. Po kiekvieno plovimo ciklo indaplovės rezervuare paliekama šiek tiek vandens, kuris panaudojamas kito ciklo pirminio skalavimo metu. Palyginti su įprastomis indaplovėmis, AEG indaplovė „ProClean“ su „WaterSave“ sistema sutaupo 2 100 litrų vandens per metus, o tai prilygsta 12-ai vandens pripildytų vonių.


Kitoks indų plovimas

„ProClean™“ indaplovių talpa 10 litrų didesnė, todėl jose telpa bet kokios formos ir dydžio indai bei stalo įrankiai, pradedant prabangiais kristalo indais ir baigiant ovaliais žuvies troškintuvais. Be to, jose yra inovatyvi papildoma purkštuvo alkūnė, kurios sukuriami vandens sūkuriai be vargo išplauna visus indus, kai kitos indaplovės palieka nešvarumų. Mūsų indaplovės puikiai pašalina bet kokius maisto likučius, todėl prieš sudedant indus į indaplovę, jų nereikia papildomai skalauti.


Taupyti elektros energiją itin paprasta

Su mūsų indaplovėmis sunaudosite daug mažiau elektros energijos. „Öko Plus“ funkcija taupo energiją, trumpindama džiovinimo trukmę. O „Solar Prepared Thermo“ sistema šildo vandenį pasitelkdama atsinaujinančius energijos šaltinius, taip sutaupydama iki 60 proc. energijos. Baigus plovimo ciklą, automatinio išsijungimo funkcija neleidžia indaplovei nė sekundės ilgiau bereikalingai naudoti energijos veikiant budėjimo režimu.


Aukso vertės tyla

Jūsų ramybės netrikdys jokie garsai, jei indus plausite „ProClean™“ indaplovėje. Dėl „Extra Silent“ režimo ji veikia ypač tyliai, skleisdama tik 37 dB garsą. Tai viena tyliausių indaplovių. Vadinasi, Jūs galėsite mėgautis vakarėliu ar taure vyno, negirdėdami jokio pašalinio trikdančio triukšmo. O dėl „Time Beam“ technologijos į grindis nukreipiamas raudonas šviesos spindulys, todėl žinosite, kada plovimas bus baigtas.


Geriausios savybės

Mūsų „Neue Kollektion“ indaplovės, įskaitant „ProClean™“ serijos indaploves, pasižymi daugybe išmaniųjų savybių. „ProBoost“ funkcija padidina vandens srauto slėgį, kada to reikia, taip užtikrindama geresnius plovimo rezultatus. „ProZone“ funkcija puikiai susidoroja su sudėtingais iššūkiais, naudodama aukštesnės temperatūros ir didesnio slėgio vandens sroves apatiniame krepšyje. „ExtraHygiene“ funkcija paskutiniam skalavimui naudoja ypač karštą vandenį, kuris sunaikina 99,9 proc. bakterijų, todėl puikiai tinka tokiems įrankiams, kurie turi būti itin švarūs, pvz., pjaustymo lentos. Dėl visų šių funkcijų savo virtuvėje jausitės visagaliai.


Idealus dydis

„Neue Kollektion“ montuojamosios indaplovės sukurtos taip, kad idealiai tilptų Jūsų virtuvėje į ją įsiliedamos. Dėl „KitchenFit“ technologijos naudojami dvigubo sukimosi taško lankstai, siekiant užtikrinti, kad indaplovės durelės išliktų savo padėtyje, pastačius ją bet kuriuo kampu. Lankstai taip pat leidžia lengvai įmontuoti indaplovę, kai grindjuostės plotis nuo 4 iki 14 cm. Dėl šių savybių indaploves įmontuosite bet kurioje virtuvėje.


 
 
Uždaryti
 

Pasirinkite, kur dalytis šiuo

Uždaryti