Šiame tinklalapyje naudojami slapukai. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų tvarkymo nuostatų, Jūs sutinkate, su slapukų naudojimu.

Norėdami sužinoti daugiau, susipažinkite su mūsų slapukų naudojimo politika.

Idealus plovimas. Idealus džiovinimas.  

Naujoji „ÖKOKombi Plus“ skalbyklė-džiovyklė

Žiūrėti gaminius

Geriausias plovimas ir džiovinimas

Mūsų naujoji „ÖKOKombi Plus“ skalbyklė-džiovyklė švariai ir veiksmingai išskalbs drabužius vienoje mašinoje. Ji suteikia geriausią sprendimą „du viename“ ir užtikrina, kad jūsų drabužiai taptų tikrai švarūs ir sausi. Tai padarys daugiausiai energijos sutaupanti skalbyklė-džiovyklė rinkoje.

Išmanioji technologija

„ÖKOKombi Plus“ yra įdiegta „OptiSense“ technologija, užtikrinanti, kad jūsų drabužiai niekada nebus per daug išskalbti ar perdžiovinti. Aplink būgną įrengta pažangi technologija sveria ir atidžiai stebi kiekvieną ciklą, kad automatiškai pritaikytų plovimo trukmę ir intensyvumą pagal skalbinių kiekį. „ÖKOKombi Plus“ skalbyklė-džiovyklė turi platų plovimo ir džiovinimo programų, kuriose galima rinktis kiekvieno ciklo trukmę ir intensyvumą, asortimentą.

 

 

 

Švelniausia priežiūra

„Woolmark“ aukso diplomas parodo, kad galite pasitikėti „ÖKOKombi Plus“ skalbykle-džiovykle, kuri pasirūpins net ir labiausiai priežiūros reikalaujančiais audiniais. Ji turi išskirtinį vilnos ciklą, kurio metu galite išplauti ir išdžiovinti bet kuriuos tik rankomis plaunamus drabužius. Be to, mūsų naujas perforuotas būgnas ir garų technologija bei plovimo žemoje temperatūroje režimas apsaugo audinius ir suteikia švelniausią priežiūrą.

Išskirtinis energijos naudojimo veiksmingumas

AEG išrado šilumos siurblio džiovinimo technologiją – tai netikėtas energijos atradimas, kuris oru džiovina drabužius žemesnėje temperatūroje nei įprastos mašinos. „ÖKOKombi Plus“ – tai vienintelė skalbyklė-džiovyklė pasaulyje, turinti šilumos siurblio technologiją ir naujoviškas energijos taupymo funkcijas. „ÖKOInverter“ variklio bešepetėje technologijoje suderinamos išmaniosios programos vandens kiekiui ir energijos sunaudojimui sumažinti, kad „ÖKOKombi Plus“ taptų labiausiai energiją taupančia skalbykle-džiovykle visoje rinkoje.

Šios serijos gaminiai  

Drabužių priežiūra

Daugiau serijų ir kolekcijų
Neseniai domėtasi šiais gaminiais ()
 

Siųsti draugui

Siųsti kitiems draugams

Peržiūrėti el. laišką Sveiki, manome, kad tai jus turėtų sudominti

Uždaryti
 

Pasirinkite, kur dalytis šiuo

Uždaryti
 
 
Uždaryti
 

Pasirinkite, kur dalytis šiuo

Uždaryti