Šiame tinklalapyje naudojami slapukai. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų tvarkymo nuostatų, Jūs sutinkate, su slapukų naudojimu.

Norėdami sužinoti daugiau, susipažinkite su mūsų slapukų naudojimo politika.

Indukcinės kaitlentės „MaxiSense® Plus“

Karališkosios krevetės, gaminamos ant indukcinės kaitlentės „MaxiSense Plus“

„MaxiSense®“ su „FlexiBridge“

Aprūpina maistu kiekviena proga


Universalumas bet kokiai paskirčiai

„MaxiSense®“ su „FlexiBridge“ paprasta gaminti sudėtingus patiekalus daugybėje prikaistuvių. Naudojamos indukcinės technologijos, todėl įkaista greičiau nei bet kuri kitos rūšies kaitlentė. Be to, dėl tikslaus temperatūros valdymo akimirksniu galima perjungti karštą į šaltą. Taigi nesvarbu, ar kepate kepsnį, ar verdate kriaušę, galite būti tikri dėl nuostabių rezultatų.

Kūrybiškumas ir lankstumas

Pradedant vakarėliais ir baigiant vakarienėmis po darbo – galite gaminti taip, kaip jums patinka. Šiai kaitlentei galite naudoti visus savo prikaistuvius ir gauti nepriekaištingus rezultatus. Pritaikykite paviršių sau ir sujunkite kaitvietes, kad gautumėte vieną didžiausių maisto gaminimo sričių. „FlexiBridge“ galima gaminti sudėtingus patiekalus dideliuose prikaistuviuose arba vienu metu daug patiekalų – paprasta, kai įkaitimas nuoseklus ir vienodas.


Gaminkite be jokio trukdymo

Sutelkę visą dėmesį, galite sukurti nepriekaištingus patiekalus. Ši moderni kaitlentė valdo jūsų gartraukį, todėl bus mažiau trukdžių virtuvėje. Ji belaidžiu būdu įjungia gartraukį ir reguliuoja ventiliatoriaus greitį, kai Jūs keičiate gaminimo metodus. Ji padidina greitį, kai verdate ir sumažina, kai perjungiate į mažiau intensyvų virimą. Naudojant technologiją „Hob2Hood“ maisto gaminimas yra svarbiausias.


Įvaldykite smulkmenas

Lengvai gaminkite patiekalus, kurių skonis priklauso nuo greito temperatūros pakeitimo. Tikslūs įkaitinimo valdikliai leidžia akimirksniu reguliuoti įkaitinimą. Papildomas laipsnis ar sekundė gali sugadinti vienodai tirštą bešamelio padažą ar traškią karamelę. Taigi paverskite gerus patiekalus puikiais, naudodami tiesioginius jutiklinius slankiojančius valdiklius. Jie suteiks tikslumo, kuriuo galite pasitikėti, kaskart gamindami gomuriui malonius patiekalus.

Indukcinės kaitlentės „MaxiSense Plus“ valdymo skydelis

Puikiai prisitaiko
AEG indukcinė kaitlentė „MaxiSense Plus“

„MaxiSense®“ su „FlexiBridge“

  • Staigus karštis ir automatinis prikaistuvių atpažinimas
  • Tikslūs jutikliniai valdikliai
  • Pakeiskite temperatūrą, tik perkėlę prikaistuvį
  • Sujunkite iki keturių kaitviečių į vieną
Žiūrėti gaminį

Profesionalus įkaitinimo valdymas

Jums nereikia būti profesionaliu virtuvės šefu, kad galėtumėte profesionaliai valdyti įkaitinimą. Funkcija „PowerSlide“ padalija dalį jūsų kaitlentės į atskiras sritis – virimui, lėtam virimui ir patiekalo išlaikymui šiltu. Todėl reguliuoti temperatūrą taip paprasta, kaip perstumti prikaistuvį nuo vienos srities ant kitos. Jūsų patiekalą lengviau tvarkyti, kai rankos užimtos kitais darbais.Su AEG atraskite daugiau

Gaminkite greitai ir lanksčiai

Norėdami pasiekti nuoseklių rezultatų ir tiksliai valdyti, galite greitai, lengvai ir tiksliai reguliuoti įkaitinimą, naudodami indukcines technologijas.

Atraskite indukcines technologijas

Laisvų rankų įranga valdomas gartraukis

Funkcija „Hob2Hood“ sujungia kaitlentę su gartraukiu, kad automatiškai būtų optimizuotas Jūsų virtuvės oro ištraukimas, nesvarbu, ką gamintumėte ant savo kaitlentės.

Atraskite „Hob2Hood“

„AEG“ kaitlentės

Peržiūrėkite mūsų indukcinių, dujinių ir keraminių kaitlenčių asortimentą ir išsirinkite geriausiai Jums ir Jūsų virtuvei tinkančią.

Žiūrėti kaitlentes

 
 
Uždaryti
 

Pasirinkite, kur dalytis šiuo

Uždaryti