Šiame tinklalapyje naudojami slapukai. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų tvarkymo nuostatų, Jūs sutinkate, su slapukų naudojimu.

Norėdami sužinoti daugiau, susipažinkite su mūsų slapukų naudojimo politika.
Atgal į visi straipsniai

2011.06.27 - Virtuvės naujienos

Ar reikia naujų puodų naudojant indukciją?

Paprastai, jeigu puodų apačios uždengia bent 2/3 kaitvietės, jie kaista tik nuo indukcinių kaitlenčių. Nors tam, kad būtų pakankamai perduodama šilumos, reikia, kad puodas uždengtų 100 % kaitvietės, dėl indukcinės technologijos vis dėlto turite tam tikrą veiksmų laisvę.

AEG Induktionsherd

Daugiau lankstumo puodų dydžių atžvilgiu


Šiais laikais yra indukcinių kaitlenčių, kuriose nėra pažymėtų kaitviečių, todėl maistą galite gaminti ant bet kurios paviršiaus vietos. Vienas šios stebuklingos technologijos pavyzdys yra AEG MaxiSense™ kaitlentė. Iki 21 cm skersmens puodus virėjai gali dėti ant kaitlentės viršaus bet kur – jos didžiulė paeljos kaitvietė yra 27 cm skersmens, kuriuo užtikrinamas maksimalus lankstumas.

Esmė – medžiaga


Kai savęs klausiate, ar jums reikia pirkti naujus puodus savo naujai indukcinei kaitlentei, prisiminkite – dydis neturi reikšmės. Svarbu, iš kokios medžiagos pagaminti jūsų puodai.
Puodo ar keptuvės apačioje indukcinės kaitlentės sukuria elektromagnetinę turbulenciją, kad būtų išskirta šiluma maistui gaminti. Dėl šios priežasties geriausiai tinka puodai ir keptuvės su feromagnetiko apačia. Iš esmės emaliuoto plieno ir ketiniai puodai puikiai tinka.
Tačiau šiam naujam maisto gaminimo būdui tinka ne visos medžiagos. Nerūdijantis plienas, varis ir aliuminis turi per mažą elektros varžą, kad būtų išskirtas tinkamas šilumos kiekis. Yra viena šios taisyklės išimtis – dabar gamintojai siūlo specialius nerūdijančio plieno puodus, kurie yra atitinka reikalavimus.

Atgal į visi straipsniai
Neseniai domėtasi šiais gaminiais ()
 

Siųsti draugui

Siųsti kitiems draugams

Peržiūrėti el. laišką Sveiki, manome, kad tai jus turėtų sudominti

Uždaryti
 

Pasirinkite, kur dalytis šiuo

Uždaryti
 
 
Uždaryti
 

Pasirinkite, kur dalytis šiuo

Uždaryti