Šiame tinklalapyje naudojami slapukai. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų tvarkymo nuostatų, Jūs sutinkate, su slapukų naudojimu.

Norėdami sužinoti daugiau, susipažinkite su mūsų slapukų naudojimo politika.

Gartraukių pirkimo vadovas


Gartraukių rūšys

Kamino tipo gartraukiai

Dekoratyviniai gartraukiai, montuojami, kai kaitlentė yra įrengta prie sienos.

Įmontuojami gartraukiai

Atskirai įmontuojamus į Jūsų virtuvės prietaisus gartraukius su plokščiu tinkleliu galima visiškai paslėpti sieninėje spintelėje, kai įmontuojami gartraukiai įrengiami spintelėje.

Sieniniai dekoratyviniai gartraukiai

Sieniniai dekoratyviniai gartraukiai

Beveik vertikaliai arba įstrižai prie sienos montuojami gartraukiai, kai kaitlentė yra įrengta prie sienos.

Įtraukiamas stalviršio gartraukis

Įtraukiamas stalviršio gartraukis

Sumontuotas stalviršyje už kaitlentės, kad ištrauktų garus žemyn. Naudojant jis bus pakeltas iš stalviršio ir vėl įtrauktas baigus darbą.

Gartraukiai-salos

Dekoratyviniai gartraukiai su ištraukiamais dūmtraukiais, skirti skirtingo aukščio patalpoms ir montuojami lubose, virš virtuvės-salos.

Lubose montuojami gartraukiai

Lubose montuojami gartraukiai

Atskiri, plokšti lubose montuojami gartraukiai, kurie tinka, kai T formos gartraukis užstoja vaizdą.

illustration of extractor module for cooker hoods

Gartraukiai montuojami prie lubų

Dekoratyviniai gartraukiai su ištraukiamais dūmtraukiais, skirti skirtingo aukščio patalpoms ir montuojami lubose, virš virtuvės-salos.

Įprasti gartraukiai

Įprasti gartraukiai

Naudojami arba po plonasiene spintele arba įrengiami prie sienos.

ORO CIRKULIACIJA

Ar turite išorinę ventiliacijos angą?

Taip. Gartraukiai pašalina troškų orą pro išorinę ventiliacijos angą. Ortakio ilgis, alkūnės ar išlinkimai bei medžiagos rūšis turės poveikio oro srauto ir triukšmo lygiui. 

Ne. Recirkuliaciniams gartraukiams išorinės ventiliacijos anga nereikalinga. Jie filtruoja ir valo orą pro kelis filtrus, pašalina daleles ir kvapus, prieš grąžindami orą į patalpą. 

Kai projektuojate savo virtuvę, atkreipkite dėmesį, kad kiekvienas modelis turi rekomenduojamą atstumą tarp kaitlentės ir gartraukio, jog jų veikimas būtų optimalus.


VENTILIACIJA

Jeigu reguliariai gaminate kvapius patiekalus arba turite didelę virtuvę, Jums reikės galingesnio gartraukio. Štai taip galima apskaičiuoti minimalų ir maksimalų ištraukimo greitį:

1. Išmatuokite savo virtuvės ilgį, plotį ir aukštį

2. Padauginkite: ilgis x plotis x aukštis = kubatūra

3. Padauginkite: kubatūra x 6 = minimalus ištraukimo greitis (esant lengvam maisto gaminimui, pavyzdžiui, lėtam virimui, per valandą oras pasikeičia 6 kartus)

4. Padauginkite: kubatūra x 12 = maksimalus ištraukimo greitis (kepant aliejuje per valandą oras pasikeičia 12 kartų)


TRIUKŠMO LYGIAI

Jeigu norite ramios maisto gaminimo aplinkos, rinkitės mažiau decibelų (dB) skleidžiantį gartraukį. AEG gartraukiai skleidžia nuo 40 iki 70 dB garsą. Pavyzdžiui, šnabždesys siekia beveik 40 dB, o įprasto pokalbio metu skleidžiamas garsas yra nuo 60 iki 70 dB. 

Gartraukio ir ortakio dizainas turi poveikio triukšmo lygiui. Sumažinkite alkūnių ir skerspjūvių skaičių ir rinkitės garsą slopinančias medžiagas.


FILTRAI IR VALYMAS

Visi gartraukiai turi riebalų filtrus, kurie filtruoja riebalų daleles iš oro. Atsižvelgiant į rūšį, riebalų filtrus reikia reguliariai keisti (vienkartinius filtrus) arba valyti (daugkartinio naudojimo filtrus). Kai kurie gartraukiai rodo, kada reikia valyti ar keisti filtrą. Kitu atveju, jeigu gartraukis veikia garsiau nei įprasta, jau laikas imtis veiksmų. Nekeičiamus metalinius riebalų filtrus galima pamerkti ir plauti rankomis arba indaplovėje intensyvia (60–70 °C) programa.Sužinokite daugiau

„AEG“ GARTRAUKIAI

Peržiūrėkite mūsų dizainerių suprojektuotų, kamino, salos tipo ir kitų gartraukių asortimentą ir išsirinkite Jums ir Jūsų virtuvei geriausiai tinkantį.

Žiūrėti gartraukius

„Hob2Hood Connect“

Prijunkite savo kaitlentę prie gartraukio, kad automatiškai būtų optimizuotas Jūsų virtuvės oro ištraukimas, nesvarbu, ką begamintumėte ant savo kaitlentės.

Žiūrėti gartraukį

Gartraukių vadovas

Detalesnes rekomendacijas, kaip išplanuoti ir pasirinkti gartraukius, rasite mūsų išsamiame gartraukių vadove.

Parsisiųsti PDF

 
 
Uždaryti
 

Pasirinkite, kur dalytis šiuo

Uždaryti