Šiame tinklalapyje naudojami slapukai. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų tvarkymo nuostatų, Jūs sutinkate, su slapukų naudojimu.

Norėdami sužinoti daugiau, susipažinkite su mūsų slapukų naudojimo politika.

5 pagrindinės priežastys, kodėl verta rinktis skalbyklę-džiovyklę

1. Užima mažiau vietos. Šis „du viename“ sprendimas ne tik leidžia sutaupyti vietos, bet ir užtikrina švelnų skalbimą bei saugų džiovinimą vienu prietaisu. Dabar galite automatizuotai skalbti ir džiovinti net ir pačius pažeidžiamiausius skalbinius, pavyzdžiui, iki šiol tik rankomis skalbtinus vilnonius drabužius. Sukurkite tvarkingesnę gyvenamąją erdvę – vietoje dviejų naudokite tik vieną prietaisą ir atsikratykite neišvaizdžių pastatomų skalbinių džiovyklų. Įsigykite skalbyklę-džiovyklę! 

2. Puikiai skalbia ir puikiai džiovina. Skalbyklė-džiovyklė „ÖKOKombi Plus“ veikia taip pat gerai, kaip du atskiri prietaisai. Abi jos funkcijos – skalbimo ir džiovinimo – patvirtintos neprilygstamu „Woolmark Blue“ ženklu, taigi bus kuo geriausiai apsaugoti net ir rankomis skalbtini vilnoniai skalbiniai.


Plačiai paplitusi nuomonė, kad skalbyklės-džiovyklės neatlieka savo funkcijų taip gerai, kaip atskiri prietaisai. Tačiau skalbyklė-džiovyklė „ÖKOKombi Plus“ įrodys priešingai 

vyriausiasis AEG technologijų inspektorius Janas Brockmannas.

3. Pirmauja rinkoje pagal energinį efektyvumą. Dėl įrengto šilumos siurblio AEG skalbyklės-džiovyklės suvartoja mažiau vandens ir elektros energijos.  Best in class energy and water consumption – saving 40% energy and 15% water vs. a standard A class washer dryer

4. Saugo drabužius. „OptiSense“ technologija užtikrina, kad būtų automatiškai parinktas tinkamiausias skalbimo ir džiovinimo ciklas. Tam naudojami jutikliai, kurie įvertina skalbinių dydį bei svorį ir nustato reikiamą ciklo trukmę. Be to, veikiant „OptiSense“, drabužiai niekada nebūna skalbiami ar džiovinami per ilgai. Todėl jų priežiūra – tiesiog tobula!


5. Tausoja aplinką.

ÖKO įkūnija AEG siekį kurti tokius prietaisus, kurie ne tik veiktų nepriekaištingai, bet ir nekenktų aplinkai. Naujojoje skalbyklėje-džiovyklėje „ÖKOKombi“ būtent ir atsispindi šių dviejų dalykų pusiausvyra: jai pagaminti naudota mažiau medžiagų, o dėl pažangios technologijos veikdama ji tausoja elektros energiją. Viso ilgo eksploatavimo laikotarpio metu ši skalbyklė-džiovyklė veikia nepriekaištingai ir net jo pabaigoje generuoja mažiau atliekų, tad nedaro žalos aplinkai.Susiję straipsniai

Skalbyklė-džiovyklė „ÖKOKombi Plus“

„Woolmark Blue“ ženklu patvirtinta skalbyklė-džiovyklė „ÖKOKombi Plus“ – tai prietaisas „du viename“, kuris švelniai skalbia ir saugiai džiovina net ir didžiausios priežiūros reikalaujančius skalbinius. 

AEG „ÖKOKombi Plus“

ÖKO filosofija

ÖKO – tai mąstymo būdas. Prietaiso efektyvumą lemia ne vien mažesnis energijos suvartojimas, bet ir veikimo kokybė bei aplinką tausojančios savybės. 

Sužinoti daugiau

Ilgiau tarnaujantys drabužiai

Rūpestingai skalbiami Jūsų drabužiai tarnaus gerokai ilgiau. Be to, skalbiant automatiškai, suvartojamas mažiausias galimas vandens ir elektros energijos kiekis. 

Skalbinių priežiūra pagal AEG

 
 
Uždaryti
 

Pasirinkite, kur dalytis šiuo

Uždaryti