Šiame tinklalapyje naudojami slapukai. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų tvarkymo nuostatų, Jūs sutinkate, su slapukų naudojimu.

Norėdami sužinoti daugiau, susipažinkite su mūsų slapukų naudojimo politika.

AEG gartraukiai

Nerūdijančio plieno AEG gartraukis virtuvėje


Susipažinkite su AEG gartraukiais

Koks yra geriausias gartraukis?

Tinkamas gartraukis tikrai gali pakeisti Jūsų virtuvę. Jie yra svarbūs siekiant išlaikyti gaivų ir švarų orą. Todėl labai svarbu išsirinkti Jums geriausiai tinkantį gartraukį, kas dabar jau yra paprasta. Galingas oro ištraukimas, tylus efektyvumas ir prizus pelnęs dizainas – su AEG gartraukiu galėsite gaminti maistą tobuloje virtuvės aplinkoje. Iš daugybės dizaino pasirinkimų paprasta išsirinkti norimos išvaizdos gartraukį. Ar tai būtų diskretiškai paslėptas gartraukis, ar patalpoje gerai matomas akcentas – AEG gali Jums pasiūlyti tinkamą gartraukį.

Žiūrėti AEG gartraukius
AEG gartraukis su laikymo vieta


Naujausi išradimai

AEG gartraukio valdymo skydelio vaizdas iš arti

Gaivu ir efektyvu visus metus

Mėgaukitės švariu ir gaiviu oru savo virtuvėje, naudodami riebalus ir kvapus šalinantį AEG gartraukį „Switch Hood“. Dabar galite vienu mygtuko paspaudimu perjungti ištraukimą ir recirkuliaciją. O tai reiškia, kad vasarą galite iš savo namų pašalinti drėgną orą. Žiemos metu įjunkite recirkuliacijos režimą, kad šiltas oras liktų namuose ir Jūsų šildymo sąskaitos būtų mažesnės.

Atraskite „Switch Hood“

Kaip veikia „Switch Hood“?

Išmanusis maisto gaminimas

Išmėginkite, koks patogus yra išmanusis gartraukis veikiantis sinchroniškai su Jūsų kaitlente. Nesvarbu, ką gaminate, „Hob2Hood Connect“ įsijungia automatiškai, kai naudojama kaitlentė „MaxiSense Plus“, ir sureguliuoja ištraukimo greitį, kad maksimaliai padidintų efektyvumą. Jūsų gartraukis automatiškai padidins ištraukimo galią, kai verdate ar apkepate, ir ją sumažins, kai verdate ant lėtos ugnies.

Atraskite „Hob2Hood“
Virtuvė su sinchroniškai veikiančiais AEG gartraukiu ir AEG kaitlente


Aukštos kokybės gartraukiai

Žmogus, naudojantis vertikalaus dizaino gartraukį virš indukcinės kaitlentės

Stilingi garų rinktuvai

AEG bendrovė nuolat naujovina ir tobulina gartraukių dizainą ir veikimą. Daugumai asortimento gartraukių yra suteikti „iF“ ir „RedDot“ dizaino apdovanojimai už jų dizainą, naujoves, funkcionalumą ir ergonomiką. Ar tai būtų įspūdingas salos tipo gartraukis, vertikalus gartraukis ar subtiliai į virtuvės spintelę įmontuotas gartraukis – išskirtinis Jūsų virtuvės stilius yra garantuojamas.

Atraskite stilingus garų rinktuvus

Kaip veikia gartraukių filtrai?

Filtrai užtikrina, kad virtuvėje nebūtų riebalų ir kvapų ir joje būtų gaivu dirbti bei gaminti maistą. Riebalų filtrai išvalo maisto daleles ir riebalus, o oras ir paviršiai lieka švarūs. Anglies filtrai valo orą, sugerdami ir pašalindami kvapus. Kai kuriuose gartraukiuose yra ilgalaikio naudojimo filtrai, kuriuos galima valyti ir pakartotinai naudoti, o kituose naudojami vienkartiniai filtrai. Paprasta įsigyti specializuotose AEG buitinės technikos remonto įmonėse.

Sužinokite daugiau apie filtrus
Gartraukio filtro vaizdas iš arti

Vertikaliai prie sienos tvirtinamas gartraukis ir nauja energijos vartojimo efektyvumo etiketė

Kaip veiksmingai gartraukis vartoja energiją?

Dabar galima lengviau suprasti galimų įsigyti gartraukių efektyvumą. Pagal naują ženklinimą pateikiamos metinės energijos sąnaudos, įvertintos nuo F iki A+ klasės. Taip pat nurodomi riebalų filtravimo, apšvietimo ir skysčių srauto dinamikos efektyvumo su triukšmo lygiu esant didžiausiam greičiui parametrai, padedantys priimti informuotą sprendimą. Dabar kaip niekad yra paprasta rasti veiksmingiausią gartraukį savo virtuvei ir sumažinti savo energijos sąskaitas. AEG siūlo Jūsų pasirinkimui visą A klasės energijos vartojimo efektyvumo gartraukių asortimentą bei A+ klasės modelius.

Sužinokite daugiau apie energijos vartojimo efektyvumo ženklinimą


Sužinokite daugiau

Visas gartraukių vadovas

Detalesnes rekomendacijas, kaip išplanuoti ir pasirinkti gartraukius, rasite mūsų išsamiame gartraukių vadove.

Parsisiųsti gartraukių PDF

Gartraukių pirkimo vadovai

Naudingi patarimai, į kuriuos reikėtų atsižvelgti ieškant tinkamo gartraukio savo virtuvei.

Gartraukio pasirinkimas

Gartraukių priedai

Įsigykite filtrus ir priedus savo AEG virtuvės gartraukiui iš specializuotų buitinės technikos remonto įmonių.

Ieškoti buitinės technikos remonto įmonę

 
 
Uždaryti
 

Pasirinkite, kur dalytis šiuo

Uždaryti