Šiame tinklalapyje naudojami slapukai. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų tvarkymo nuostatų, Jūs sutinkate, su slapukų naudojimu.

Norėdami sužinoti daugiau, susipažinkite su mūsų slapukų naudojimo politika.

TERMINAI IR SĄLYGOS

NAUDOJIMOSI „ELECTROLUX“ INTERNETO SVETAINE
TERMINAI IR SĄLYGOS

Kilus ginčams tarp lietuvių kalba pateiktų ir orginalių (anglų kalba) naudojimosi tinklalapiu taisyklių, angliškas dokumentas laikomas pagrindiniu.


Norėdami perskaityti anglišką orginalią dokumento versiją, prašome spausti čia. 

Norėdami sužinoti apie techninės priežiūros sąlygas, prašome spausti čia.

SVEIKI ATVYKĘ Į AB „ELECTROLUX“ (TOLIAU – „ELECTROLUX“) INTERNETO SVETAINĘ. PRIEŠ PRADĖDAMI NAUDOTIS ŠIA INTERNETO SVETAINE (TOLIAU – SVETAINĖ) ATIDŽIAI PERSKAITYKITE ŠIAS SĄLYGAS. SVETAINE GALIMA NAUDOTIS TIK INFORMACINIAIS TIKSLAIS. DUODAMI SAVO SUTIKIMĄ, NAUDODAMIESI SVETAINE IR ATSISIŲSDAMI JOJE ESANČIĄ MEDŽIAGĄ, JŪS SUTINKATE SU ŽEMIAU IŠDĖSTYTAIS TERMINAIS IR SĄLYGOMIS (TOLIAU – NAUDOJIMOSI SĄLYGOS). JEI SU JOMIS NESUTINKATE, NEDUOKITE SAVO SUTIKIMO, NESINAUDOKITE SVETAINE IR NESISIŲSKITE JOJE ESANČIOS MEDŽIAGOS.

Slapukai
AB „Electrolux“, stengdamasi pagerinti ir palengvinti jungimąsi prie „Electrolux“ svetainės, naudoja slapukų technologiją. Slapukų rinkmenos yra atsiunčiamos į jūsų kompiuterį, jos identifikuoja jus kaip unikalų vartotoją ir išsaugo jūsų nustatymus bei techninę informaciją. Mes naudojame:
a) nuolatinius slapukus (t. y. slapukus, kurie lieka kompiuteryje, kol juos ištrinate);
b) laikinus slapukus (t. y. slapukus, kurie ištrinami uždarius naršyklės langą).
Pačiuose slapukuose nėra jūsų asmeninės informacijos, tad ji nėra atskleidžiama. Per „Electrolux“ svetainę siunčiamą asmeninę informaciją galima susieti su slapukuose saugomais duomenimis.
Jei nesutinkate, kad AB „Electrolux“ naudotų slapukus, galite pakeisti savo naršyklės nustatymus taip, kad ji nepriimtų slapukų (instrukciją, kaip tai padaryti, turėtumėte rasti savo naršyklės pagalbos skyriuje). Jei nustatysite, kad naršyklė slapukų nepriimtų, negalėsite peržiūrėti kai kurių „Electrolux“ svetainės vietų..

Licencija
Pagal šioje Sutartyje išdėstytus terminus ir sąlygas „ELECTROLUX“ suteikia jums neišskirtinę, neperleidžiamą, ribotą šios svetainės bei joje esančios medžiagos prieigos, naudojimo ir rodymo teisę. Jūs sutinkate netrikdyti ar nebandyti trikdyti šios svetainės darbo.
„ELECTROLUX“ leidžia jums peržiūrėti ir atsisiųsti informaciją (toliau – medžiaga), esančią svetainėje tik jums, ir ja naudotis nekomerciniais tikslais. Šis leidimas nėra medžiagos ar medžiagos kopijų teisių perleidimas, leidimui galioja šie apribojimai: 1) visose atsisiųstos medžiagos kopijose turite išlaikyti visas autorių teisių ir nuosavybės žymas; 2) negalite jokiais būdais keisti, atkurti ar viešai demonstruoti, platinti ar kitaip perduoti medžiagos tiek viešumo, tiek komerciniais tikslais; ir 3) negalite perduoti medžiagos kitiems asmenims, nebent juos įspėsite apie naudojimosi terminus bei sąlygas ir iš jų kylančius įsipareigojimus, o jie su tuo sutiks. Jūs sutinkate laikytis visų papildomų apribojimų, skelbiamų svetainėje, nes ji yra nuolat atnaujinama. Šiai svetainei, įskaitant ir medžiagą, galioja autorių teisių apribojimai, informacija saugoma remiantis pasauliniais autorių teisių įstatymais bei sutartimis. Naudodamiesi svetaine, sutinkate laikytis visų autorių teisių įstatymų visame pasaulyje, nekopijuoti medžiagos pažeidžiant įstatymą. „ELECTROLUX“ nesuteikia jokių išreikštų ar menamų teisių dėl patentų, dizaino, prekių ženklų, autorių teisių ar prekybos sutarčių, išskyrus tas, kurios aiškiai išreikštos šiose sąlygose.

Vartotojo sąskaitos
Norint gauti prieigą prie tam tikrų ribotų Svetainės dalių, reikia atidaryti sąskaitą. Tokiu atveju privalote užsiregistruoti ir suteikti mums išsamią ir tikslią informaciją pagal atitinkamą registracijos formą. Taip pat turėsite pasirinkti slaptažodį. Jums tenka visiška atsakomybė už jūsų slaptažodžio ir sąskaitos konfidencialumo užtikrinimą. Be to, jūs visiškai atsakote už šioje sąskaitoje vykdomą veiklą. Jūs privalote nedelsdami pranešti „ELECTROLUX“ apie neteisėto naudojimosi jūsų sąskaita atvejus ar kitus saugumo pažeidimus. „ELECTROLUX“ neatsako už jūsų patirtus nuostolius, jeigu tretieji asmenys pasinaudoja jūsų slaptažodžiu ar sąskaita.

Vartotojo įsipareigojimai
Jūs įsipareigojate, kad svetaine naudositės vadovaudamiesi šia sutartimi, įskaitant joje paminėtus įstatymus ir sąlygas, laikysitės visų galiojančių ir būsimų svetainės politikų ir taisyklių. Sutinkate, kad nenaudosite svetainės: a) platinti brukalams ir nepageidaujamai informacijai; b) neapsimetinėsite, jog esate „ELECTROLUX“ ar kt. asmuo; c) padirbinėti antraštes ar kitaip keisti identifikatorius, siekiant nuslėpti svetainėje perduodamos informacijos turinį; d) klaidingai informuoti apie savo santykį su asmeniu ar įmone; e) tokiems veiksmams, kurie trukdytų kitiems vartotojams naudotis svetaine; f) užsiimti veikla, kuri pažeistų galiojančius įstatymus; g) skelbti ar persiųsti medžiagą, kuri pažeidžia kitų asmenų teises, neatitinka įstatymų, yra žeidžianti, klaidinanti, vulgari ar kitaip nepriimtina, arba kurioje yra reklaminio ar nepageidaujamo turinio; h) rinkti ar kaupti kitų vartotojų asmeninius duomenis, nebent gaunamas tų vartotojų sutikimas; i) nepaisyti h punkte minimo leidimo atšaukimo. Jei nesutinkate su aukščiau minėtomis sąlygomis, negalėsite naudotis svetaine, „ELECTROLUX“ pagal šią sutartį teisiškai neįsipareigoja, pasilieka visas su tuo susijusias teises.
Pažeidę naudojimo sąlygas, įsipareigojate atlyginti „ELECTROLUX“ ir jos dukterinių įmonių dėl jūsų veiksmų patirtą žalą.

Pakeitimai
„ELECTROLUX“ pasilieka teisę bet kada savo nuožiūra iš dalies ar visiškai keisti, papildyti šią sutartį, panaikinti kai kuriuos jos punktus. Tokie Sutarties pakeitimai įsigalios tuomet, kai apie tai bus pranešta svetainėje. Jei po tokių pokyčių paskelbimo svetainėje jūs ir toliau ja naudositės, bus laikoma, kad su tais pokyčiais jūs sutinkate.
„ELECTROLUX“ gali bet kuriuo metu ir be išankstinio įspėjimo nutraukti, pakeisti, pataisyti klaidas, įterpti informaciją bet kurioje svetainės vietoje, atlikti kitus svetainės, medžiagos, produktų, programų, paslaugų ar kainų (jei tokios taikomos), aprašomų svetainėje, pakeitimus, pristabdyti ar nutraukti svetainės dalių veikimą, įskaitant kai kurių funkcijų prieinamumą. „ELECTROLUX“ gali taikyti apribojimus tam tikroms funkcijoms ir paslaugoms ar apriboti prieigą prie dalies ar visos svetainės be jokio perspėjimo ir neprisiimdama jokios atsakomybės. „ELECTROLUX“ gali bet kuriuo metu nutraukti leidimą, teises ar suteiktas licencijas, tokiu atveju turėsite nedelsdami sunaikinti visą savo turimą medžiagą.

Intelektinės nuosavybės teisių pripažinimas Jūs pripažįstate, kad intelektinės nuosavybės teisės (įskaitant (tačiau neapsiribojant) autorių teises, patentus, praktines žinias, konfidencialią informaciją, prekės ženklų ir dizaino (registruoto ir neregistruoto) teises) šioje svetainėje priklauso „ELECTROLUX“ ar jos licencijų turėtojams. Visos geranoriškos ir intelektinės nuosavybės teisės, atsirandančios dėl intelektinės nuosavybės, kurios teisės priklauso „ELECTROLUX“, naudojimo, atiteks „ELECTROLUX“.

Asmeninės informacijos dalijimasis su „Electrolux“
Dalijimasis Jūsų asmeniškai identifikuojama informacija leidžia mums suteikti jums daug pranašumų. Iš savo asmeninės sąskaitos (ar kitaip užsiregistravę) galėsite lengviau ir patogiau atlikti šiuos veiksmus:
• Registruoti savo pirkimą, kad galėtumėte pasinaudoti visais pirkimo teikiamais pranašumais.
• Paprašyti informacijos apie jus dominančius produktus.
• Gauti asmeniškai jums skirtus pranešimus apie išskirtinius pasiūlymus ir kvietimus.
• Lengviau išsiregistruoti, jeigu perkate „Electrolux“ priedus ir atsargines dalis internetu.
• Gauti pranešimus ir informaciją apie renginius ir akcijas, dėl kurių registravotės.
Be to, tai leidžia mums atlikti išsamesnius rinkos ir statistinius tyrimus, padeda gerinti produktus ir svetainių veiksmingumą bei geriau pažinti savo klientus. Galite pasirinkti, kaip dalysitės su mumis informacija internetu, pvz.: užpildę registracijos formą ir tapę „My Pages“ nariais, užsisakę paslaugą ar įrangą, užregistravę pirkimą ar pirkimą interneto parduotuvėje, užsiprenumeravę naujienlaiškį ar kaip renginio, konkurso ar akcijos dalyviai.
Atkreipkite dėmesį, kad jūsų asmeniškai identifikuojama informacija bus saugoma centrinėje „Electrolux“ duomenų bazėje ir gali būti persiunčiama iš jūsų šalies į kitas „Electrolux“ įmones visame pasaulyje, kurios bendraus su jumis apie produktus ir specialius pasiūlymus. Jei nenorite gauti pasiūlymų, pareikškite nesutikimą registracijos formoje.
Informaciją administruoti ir tvarkyti gali kruopščiai atrinkti „Electrolux“ partneriai. Išskyrus aukščiau minėtus atvejus, informacija nebus perduodama trečiosioms šalims, nebent mes turėsime jūsų sutikimą tai daryti.
Jei norite, kad jums nesiųstume jums asmeniškai skirtų pasiūlymų ar informacijos, galite jos atsisakyti pasinaudodami išsiregistravimo funkcijomis, aprašomomis el. laiškuose ar jūsų sąskaitos puslapyje. Jei norite, kad jūsų duomenis sunaikintume, galite visiškai deaktyvuoti savo sąskaitą.
Pažymėtina, kad jūsų asmeninė informacija, pagal kurią galima nustatyti jūsų tapatybę, pateikta su interneto parduotuvės užsakymais ar prašymu suteikti paslaugas, naudojama tik mūsų įsipareigojimams jums vykdyti, išskyrus atvejus, kai kartu sukuriate sąskaitą ar dalyvaujate akcijose.

Jūsų teikiama informacija
Bet kuri asmeniškai identifikuojama informacija, kurią šioje svetainėje pateikiate „ELECTROLUX“, saugoma įstatymais. Tačiau per šią svetainę „ELECTROLUX“ neturėtumėte siųsti konfidencialios ar nuosavybės informacijos. Sutinkate, kad bet kokia informacija ar medžiagos, kurias jūs ar jūsų įgaliotas asmuo pateikiate „ELECTROLUX“, nebus konfidenciali ar asmeninė. Pateikdami tokią informaciją ar medžiagas „ELECTROLUX“, jūs visiškai perleidžiate ir perduodate „ELECTROLUX“ visas intelektinės nuosavybės teises į tą informaciją ir medžiagas, tad „ELECTROLUX“ gali laisvai naudoti, atkurti, rodyti, viešai demonstruoti, perduoti, platinti, keisti, paskirti ir licencijuoti tokią informaciją ir medžiagas. Be to, jūs sutinkate, kad „ELECTROLUX“ gali naudoti idėjas, modelius ir žinias, kurias jūs ar jūsų įgaliotas asmuo pateikiate „ELECTROLUX“. Taip pat užtikrinate, kad neteiksite „ELECTROLUX“ klaidinančios, grasinančios, nepadorios, priekabios ar kitaip įstatymų neatitinkančios informacijos ar medžiagos. „ELECTROLUX“ pasilieka teisę savo nuožiūra pašalinti jūsų pateikiamą medžiagą iš svetainės.

Apsauga
Jūs negalite: a) naudoti įrenginių ar programinės įrangos, galinčios trikdyti Svetainės veiklą; b) imtis veiksmų, kurie sukeltų neproporcingai didelę ar nepagrįstą svetainės infrastruktūros apkrovą (pvz., masinių el. laiškų („brukalų“) siuntinėjimą), arba c) kenkti ar keisti svetainės programinei įrangai ar jos veikimui, įskaitant medžiagos, užkrėstos virusais, Trojos arkliais, laikrodinėmis bombomis ar kitais elementais, kurie gali pažeisti ar trikdyti Svetainės programinei struktūrai, dėjimą į svetainę.

Trečiųjų asmenų interneto svetainės
„ELECTROLUX“ neįsipareigoja stebėti ar tikrinti trečiųjų asmenų svetainės turinio, nėra atsakinga už tokių svetainių tikslumą ar patikimumą. Be to, „ELECTROLUX“ gali svetainėje pateikti nuorodų į kitų įmonių valdomas interneto svetaines. Jei naudojatės tokiomis svetainėmis, išeisite iš „ELECTROLUX“ svetainės. Apsilankydami bet kurioje nuoroda susietoje svetainėje, tai darote savo nuožiūra ir patys esate atsakingi už atitinkamų apsaugos priemonių, saugančių nuo virusų ir kitų kenksmingų elementų, turėjimą. „ELECTROLUX“ nepateikia jokių garantijų ar įsipareigojimų dėl susietų svetainių ar jose pateikiamos informacijos, produktų ar paslaugų. Nuorodos nereiškia, kad „ELECTROLUX“ ar ši svetainė remia, skatina, turi ryšių ar yra teisiškai įsipareigojusi naudoti prekės ženklą, prekybinį pavadinimą, logotipą ar autorių teisių simbolį, rodomus nuorodoje ar pasiekiamus per ją, ar kad nuorodos svetainė turi teisę naudoti „ELECTROLUX“ ar jos partnerių ar dukterinių įmonių prekės ženklą, prekybinį pavadinimą, logotipą ar autorių teisių simbolį.

Išorinės nuorodos į Svetainę
Visos nuorodos į Svetainę tvirtinamos raštu „ELECTROLUX“, išskyrus atvejus, kai „ELECTROLUX“ sutinka su šiomis nuorodomis: i) nuoroda yra išimtinai tekstinė, nurodanti tik „ELECTROLUX“ pavadinimą ir nepateikianti jokių „ELECTROLUX“ ar jos licencijos davėjo saugomų prekių ženklų; ii) nuoroda nukreipia tik į svetainę www.electrolux.com, o ne į tolesnius puslapius; iii) vartotojo aktyvuota nuoroda pateikia atitinkamą puslapį per visą ekraną, visiškai veikiančiame ir tinkamame navigacijai naršyklės lange, o ne svetainės, į kurią nukreipiama, „lange“; iv) nuorodos vaizdas, padėtis ir kiti aspektai nesukuria klaidingo įspūdžio, kad ūkio subjektas ar jo veikla ar produktai siejami su „ELECTROLUX“ ar kad „ELECTROLUX“ juos remia, taip pat nekenkia su „ELECTROLUX“ ar jos antrinių įmonių pavadinimu ar prekių ženklais siejamai reputacijai ir jos nemenkina. „ELECTROLUX“ turi teisę panaikinti šį nuorodai skirtą sutikimą bet kuriuo metu ir savo nuožiūra.

Menamų garantijų išimtys
Nors buvo stengiamasi užtikrinti šios svetainės informacijos tikslumą, „ELECTROLUX“ neprisiima atsakomybės už tai. MEDŽIAGOJE GALI BŪTI NETIKSLUMŲ IR TIPOGRAFINIŲ KLAIDŲ. „ELECTROLUX“ NEGARANTUOJA MEDŽIAGOS TIKSLUMO AR BAIGTUMO, PATARIMŲ, NUOMONIŲ, PAREIŠKIMŲ AR KITOS PATEIKIAMOS AR SVETAINĖJE PLATINAMOS INFORMACIJOS PATIKIMUMO. JŪS PRIPAŽĮSTATE, KAD BET KOKIA NUOMONE, PATARIMU, PAREIŠKIMU, MEMORANDUMU AR INFORMACIJA VADOVAUJATĖS SAVO NUOŽIŪRA. VISAS TURINYS PATEIKIAMAS TOKS, KOKS YRA IR KOKS PRIEINAMAS. „ELECTROLUX“ IŠSIŽADA NUO BET KOKIŲ ĮSIPAREIGOJIMŲ AR GARANTIJŲ, TIEK AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ, TIEK MENAMŲ, ĮSKAITANT (TAČIAU NEAPSIRIBOJANT) GARANTIJAS DĖL PERKAMUMO AR TIKIMO KONKREČIAM TIKSLUI, AUTENTIŠKUMO, ŠIOS SVETAINĖS AR TURINIO VEIKIMO. „ELECTROLUX“ NEGARANTUOJA ŠIO TINKLALAPIO SAUGUMO. JŪS SUTINKATE, KAD JŪSŲ SIUNČIAMA INFORMACIJA GALI BŪTI PERIMTA. „ELECTROLUX“ NEGARANTUOJA, KAD TINKLALAPIS AR SERVERIAI, UŽTIKRINANTYS SVETAINĖS PRIEINAMUMĄ, IR „ELECTROLUX“ SIUNČIAMA ELEKTRONINĖ INFORMACIJA NETURI VIRUSŲ IR KITŲ KENKSMINGŲ ELEMENTŲ. ATSISAKOMA VISŲ TOKIŲ ĮSIPAREIGOJIMŲ, GARANTIJŲ IR SĄLYGŲ, IŠSKYRUS TAS, KURIOS PRIVALOMOS PAGAL ĮSTATYMUS.

Atsakomybės apribojimas
JOKIAIS ATVEJAIS „ELECTROLUX“ NEBUS ATSAKINGA UŽ TIESIOGINĘ, NETIESIOGINĘ, IŠPLAUKIANČIĄ, BAUDŽIAMĄJĄ, TYČINĘ AR NETYČINĘ ŽALĄ (ĮSKAITANT (TAČIAU NEAPSIRIBOJANT) ŽALĄ DĖL VERSLO, SUTARČIŲ, PELNO, DUOMENŲ, INFORMACIJOS PRARADIMO AR VERSLO SUTRIKDYMO), ATSIRANDANČIĄ DĖL NAUDOJIMOSI AR NESUGEBĖJIMO PASINAUDOTI SVETAINE AR TURINIU LAIKANTIS ARBA NESILAIKANT ŠIOS SUTARTIES, NET JEI „ELECTROLUX“ IR BUVO INFORMUOTA APIE TOKIOS ŽALOS TIKIMYBĘ. BE TO, „ELECTROLUX“ JOKIAIS ATVEJAIS NEBUS ATSAKINGA UŽ KLAIDAS, NETIKSLUMUS, PRALEISTAS VIETAS AR KITUS SVETAINĖJE PATEIKIAMOS INFORMACIJOS TRŪKUMUS, JOS PATEIKIMĄ NE LAIKU AR JOS NEAUTENTIŠKUMĄ.

Įsipareigojimas sumažinti nuostolius
Nepažeisdami minėtų atsakomybės apribojimų, turėsite imtis visų žingsnių, reikalingų savo nuostoliams, atsiradusiems dėl pretenzijų ar veiksmų (dėl aplaidumo, sutarties pažeidimo ar kt.), kuriuos galite taikyti „ELECTROLUX“.

Pranešimai
Visais pasakymais „raštiški“, „pranešimai“, „perspėjimai“ ir pan. turimos galvoje elektroninės bendravimo priemonės (pvz., el. paštas), su sąlyga, jog ta pusė, kuri priklauso nuo bendravimo, pasilieka įrodymą, jog bendravimas sėkmingai vyko (buvo išsiųstas ir gautas pranešimas).

Laikas ir dalinis galiojimas
Bet kokios pretenzijos ar veiksmai, kylantys dėl jūsų naudojimosi svetaine, turi būti pareikšti per vienus (1) metus nuo pretenzijos ar veiksmų atsiradimo. Jei dėl kokių nors priežasčių teismas ar kompetentinga teisėsaugos institucija pripažįsta sutarties sąlygą negaliojančia, ta sąlyga turės didžiausią įstatymais leistiną galią, kad atspindėtų sutarties tikslą, o kitos sutarties sąlygos galios ir išliks nepakitusios.

Prieiga iš teritorijų ir vietovių už Švedijos ribų
„ELECTROLUX“ neprisiima įsipareigojimo, kad šioje svetainėje pateikiama medžiaga yra tinkama naudoti už Švedijos ribų ir prieiga prie jos iš tų šalių, kuriose medžiaga yra draudžiama, negalima. Jei prieinate prie šios svetainės iš už Švedijos ribų, esate atsakingi už tai, kad būtų laikomasi visų galiojančių įstatymų.

Taikytina teisė
Jūsų naudojimąsi šia Svetaine ir Naudojimosi sąlygas nustato taikytini Švedijos Karalystės įstatymai; tarptautinės privatinės teisės nuostatos netaikomos.

 

Kilus ginčams tarp lietuvių kalba pateiktų ir orginalių (anglų kalba) naudojimosi tinklalapiu taisyklių, angliškas dokumentas laikomas pagrindiniu.

AEG yra registruotas AB "Electrolux" priklausantis prekinis ženklas.

 
 
Uždaryti
 

Pasirinkite, kur dalytis šiuo

Uždaryti