Šiame tinklalapyje naudojami slapukai. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų tvarkymo nuostatų, Jūs sutinkate, su slapukų naudojimu.

Norėdami sužinoti daugiau, susipažinkite su mūsų slapukų naudojimo politika.

Slapukų naudojimo politika

Šioje politikoje sąvoka „slapukai“ naudojama slapukams ir kitoms panašioms technologijoms, numatytoms ES Direktyvoje dėl privatumo elektroninių ryšių, įvardinti.

Kas yra slapukas?
Slapukai – tai maži tekstiniai duomenų failai, kuriuos sukuria jūsų aplankytos tinklalapiai. Jie išsaugomi lankytojo kompiuteryje, kad lankytojas galėtų naudotis įvairiomis tinklalapių funkcijomis. Mūsų tinklalapiuose naudojami laikinieji ir pastovieji slapukai. Laikinasis slapukas kompiuteryje patalpinamas laikinai – tol, kol lankytojas naršo tinklalapyje. Šis slapukas ištrinamas, kai lankytojas uždaro savo interneto naršyklę arba praėjus tam tikro laiko tarpui (pasibaigus naršymo seanso galiojimo laikui). Pastovusis slapukas lieka lankytojo kompiuteryje tol, kol jis yra ištrinamas.

Kodėl mes naudojame slapukus?
Mes naudojame slapukus tam, kad daugiau sužinotume apie tai, kaip lankytojai naudoja mūsų tinklalapio turinį, ir galėtume pagerinti lankymosi mūsų tinklalapyje patirtį.

Tinklalapio funkcionalumas ir turinys
Naudodami dalinimosi funkciją, lankytojai rekomenduoja mūsų tinklalapius ir turinį socialiniuose tinkluose, pavyzdžiui, „Facebook ir „Twitter“. Slapukuose saugoma informacija apie tai, kaip lankytojai naudoja dalinimosi funkciją. Tačiau saugome ne individualizuotą informaciją, ir tik tinklalapio tobulinimo tikslu. Jeigu jūs nesutinkate, kad slapukai būtų naudojami, jokia informacija nebus išsaugoma.

Kai kurioms mūsų tinklalapių funkcijoms įgyvendinti, naudojame trečiųjų šalių tiekėjus. Pavyzdžiui, jums apsilankius tinklalapyje, kuriame yra įterptų vaizdo įrašų iš „YouTube“ arba nuorodų į „YouTube“. Šiuose vaizdo įrašuose arba nuorodose (ir bet kokiame kitame trečiųjų šalių tiekėjų turinyje) gali būti trečiųjų šalių slapukų, todėl, jeigu pageidaujate gauti daugiau informacijos, pasidomėkite šių trečiųjų šalių tinklalapių slapukų naudojimo politikomis.

Tinklalapio naudojimo analizė
Šis tinklalapis naudoja „Google Analytics“, kuri naudoja slapukus. Slapukai kaupia informaciją apie tai, kaip lankytojai naudoja tinklalapį, įskaitant atverstų puslapių skaičių, apsilankymų tinklalapyje skaičių ir iš kokių šalių yra lankytojai – visa ši informacija panaudojama tinklalapiui tobulinti ir užtikrinti geras lankytojų patirtis. Jeigu jūs nesutinkate, kad slapukai būtų naudojami, jokia informacija nebus išsaugota.

Kaip man atsisakyti slapukų ir kaip juos ištrinti?
Mes nenaudojame slapukų informacijai, kuri galėtų atsikleisti lankytojo tapatybę, rinkti. Visgi, jeigu pageidaujate, galite pasirinkti atsisakyti „Electrolux“ arba bet kokių trečiųjų šalių tiekėjų nustatytų slapukų arba juos blokuoti, pakeisdami savo naršyklės nuostatas – išsamiau žr. savo naršyklės pagalbos funkciją (angl. „Help“). Atkreipiame dėmesį, kad dauguma naršyklių automatiškai priima slapukus, todėl, jeigu nenorite, kad slapukai būtų naudojami, juos gali tekti trinti arba blokuoti patiems. Informacijos apie tai, kaip slapukai naudojami mobiliųjų telefonų naršyklėse, ir nurodymus, kaip atsisakyti tokių slapukų arba kaip juos ištrinti, rasite savo mobiliojo telefono naudojimo instrukcijoje. Visgi atkreipkite dėmesį, kad atsisakę slapukų naudojimo vis tiek galėsite lankytis mūsų tinklalapiuose, tačiau kai kurios funkcijos gali veikti netinkamai.
 
 
Uždaryti
 

Pasirinkite, kur dalytis šiuo

Uždaryti