Šiame tinklalapyje naudojami slapukai. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų tvarkymo nuostatų, Jūs sutinkate, su slapukų naudojimu.

Norėdami sužinoti daugiau, susipažinkite su mūsų slapukų naudojimo politika.

Naujoji AEG „Mastery" linija

Skonis. Toks, kokio pageidaujate

Pasinerkite į pirmąją pasaulyje išties intuityvaus maisto gaminimo patirtį. Unikali „AEG Mastery“ linijos buitinė technika perkels jūsų gaminimo įgūdžius į aukštesnį lygį. Kiekvienas prietaisas pasiruošęs tučtuojau sureaguoti į kiekvieną jūsų poreikį, ir sklandžiai atlikti savo funkciją vos tik jums panorėjus.

Kilstelkite lūkesčius

Naujoji „AEG ComfortLift®“ – pirmoji pasaulyje indaplovė, kurios apatinį stalčių lengvai kilstelėjus aukštyn, tviskantys indai bei virtuvės rakandai pakils į jums patogų aukštį. Tai reiškia, kad jums nebereikės lankstytis! Dabar, turėdami indaplovę, kuri atliepia jūsų poreikius, išimti ar sudėti indus taps daug patogiau.

Apžiūrėkite ComfortLift® indaplovę

Į maisto laikymą – nauju žvilgsniu

„CustomFlex®“ šaldytuve su šaldikliu maisto produktus galėsite sudėti taip, kaip jums patogiausia. Bet kada galėsite greitai ir lengvai perdėlioti lentynėles pagal savo norus. Segtukai pakuotėms su prieskoninėmis žolelėmis užspausti. Permatomos dėžutės sūriams. Saugios lentynėlės pienui, padažams ir pagardams. Viskas būtent ten, kur reikia. Tapkite tikru meistru virtuvėje laikydami produktus taip, kaip patogiausia jums.

Apžiūrėkite CustomFlex® šaldytuvą

Gaivi virtuvė. Jokių pastangų

Gaivi atmosfera virtuvėje nė nepajudinus piršto. Gartraukis bevieliu būdu įsijungs automatiškai ir tučtuojau prisiderins prie to, kas vyksta ant jūsų kaitlentės, – valys orą atsižvelgdamas, kiek daug garų kyla viršun. Garai išnyks lygiai taip pat greitai, kaip ir atsirado, o jūsų virtuvė bus tokia gaivi, kad joje norėsis ne tik gaminti, bet ir atsipalaiduoti.

Apžiūrėkite gartraukį Hob2Hood

Lengvai, vidutiniškai ar visiškai iškepta. Pagal jūsų pageidavimą

Jūsų naujasis partneris ieškant tobulumo. Kepsnys būtent toks, kokį mėgstate jūs. Apskrudęs, minkštutėlis viščiukas. Arba nuostabiai iškepusi lašišos filė. Pasitelkite „Food Sensor“ (mėsos termometrą) ir pasakykite orkaitei, kaip norite paruošti šiandienos patiekalą, tarsi užsisakytumėte jį restorane – lengvai, vidutiniškai ar visiškai iškepti. Pirmą kartą galite besąlygiškai pasitikėti orkaite, kuri supras jus iš pirmo žodžio. Tai orkaitė, kuri kalba jūsų kalba.

Apžiūrėkite orkaitę su maisto jutikliu

Išsaugokite maisto produktų skonį

Išsaugokite savo maisto produktus šviežius ilgiau – pasikliaukite naująja „TwinTech“ technologija.

Atraskite ProFresh

Atraskite garų skirtumus

Plečiant skonių horizontus, švelnūs ir tolygūs garai pasitarnauja siekiant atskleisti visus maisto poskonius bei tekstūrą.

Atraskite garus

Naujų skonių horizontai

Gamindami maistą, kiekviename žingsnyje pasiekite tobulą rezultatą. Juk puikus skonis slypi detalėse.

Sužinokite daugiau

 
 
Uždaryti
 

Pasirinkite, kur dalytis šiuo

Uždaryti